CS:GO maça girerken yanıt vermiyor hatası

Mehmet Sami

Hectopat
Daha fazla  
Counter-Strike Global Offensive oynarken resmi maça giriyorum ve yarısından çoğu doluyor ve yanıt vermiyor hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ara bir garip. Geçenlerde maç aratırkan üst üste banada olmuştu. Hatta arada bug 'a girip maç onaylanıyorda kalıyordu. Oyunu ve kurulu olduğu tüm dosyaları silip yeniden kurdum. Şuan sorunsuz birşekilde kullanmaktayım. İşine yararmı bilmiyorum ama bir dene istersen.

E:\SteamLibrary\steamapps\common\Counter-Strike global Offensive\csgo ya gidin maps klasörünü silin ve oyun dosyalarını doğrulayın.
Bu ara bir garip. Geçenlerde maç aratırkan üst üste bana da olmuştu. Hatta arada Bug'a girip maç onaylanıyorda kalıyordu. Oyunu ve kurulu olduğu tüm dosyaları silip yeniden kurdum. Şu an sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım. İşine yararmı bilmiyorum ama bir dene istersen.

Bu arkadaşın dediğide benimkiyle aynı şey benimkini yaparsanız 10 GB oyun yüklemekten kurtulursunuz.

Bu ara bir garip. Geçenlerde maç aratırkan üst üste banada olmuştu. Hatta arada bug 'a girip maç onaylanıyorda kalıyordu. Oyunu ve kurulu olduğu tüm dosyaları silip yeniden kurdum. Şuan sorunsuz birşekilde kullanmaktayım. İşine yararmı bilmiyorum ama bir dene istersen.
yaptım olmadı
E:\SteamLibrary\steamapps\common\Counter-Strike global Offensive\csgo ya gidin maps klasörünü silin ve oyun dosyalarını doğrulayın.

Bu arkadaşın dediğide benimkiyle aynı şey benimkini yaparsanız 10 GB oyun yüklemekten kurtulursunuz.
maps iye bir klaksör yok

nvidia driver güncelleme şeyi kullandığım içinmi acaba ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı