CS:GO yanıt vermiyor hatası

halilgkmn1905

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Sistemi toplayalı birkaç gün oluyor. CS GO oyununu indirdim yalnız ilk açılışta hemen CS:GO yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım ne yaptıysam düzelmedi sildim yükledim aynı oyunu Steam'de doğruladım yine aynı hatayı alıyorum sizce neden olabilir bu? Sistem özelliklerim şu şekilde:
  • Anakart: MSI Z390 GAMING Ace.
  • Ekran kartı: EVGA 1080 Ti.
  • RAM: Corsair 3600 MHz.
  • İşlemci: i9 9900K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik şeyleri önermekten başka bir şey gelmiyor aklıma. Windows güncellemelerini eksiksiz yapın. Steam güncelleştirmelerini denetleyin. Oyun dosyalarınızı doğrulayın. DirectX'i elle kurun. Steam ve oyun dosyalarınız farklı dizinlerdeyse, aynı dizine alıp çalıştırın. (Örneğin ikisi de C'de olsun.)

Rapor düsüyorsa rapor paylasin, arkadaslar yardimci olurlar.

Arkadaşlar merhaba. Sistemi toplayalı birkaç gün oluyor. CS:GO oyununu indirdim yalnız ilk açılışta hemen CS:GO yanıt vermiyor hatası ile karşılaştım ne yaptıysam düzelmedi sildim yükledim aynı oyunu Steam'de doğruladım yine aynı hatayı alıyorum sizce neden olabilir bu? Sistem özelliklerim şu şekilde:
  • Anakart: MSI Z390 GAMING ace.
  • Ekran kartı: EVGA 1080 Ti.
  • RAM: Corsair 3600 MHz.
  • Işlemci: i9 9900K.

Ekran kartının güncel olup olmadığına bak güncel değilse güncelle Windows Update'yi kontrol et DirectX kur oyunu yönetici olarak çalıştır umarım olur.

Geri
Yukarı