CS:GO "Mekan baslatiyor" ekranında kalıyor

Kronik sorunlu SSD. HDD ile bal gibi oynanır harita maça girmeden yükleniyor asla drop falan olmaz. Bende de mekan yükleniyor da atıyor oyundan.

Tamam. O kronik sorunluysa başka SSD alır. Ama bu arkadaşın HDD'si ile oynanmaz. Konu sahibi arkadaşımızın HDD'si büyük ihtimal 5400 RPM. Oyun oynamak için en az 7200 RPM bir harddiske ihtiyaç var. Ve bu devirde SSD almak 7200 RPM bir disk almaktan daha mantıklı. Drop olmaz falan demişsin lütfen boş yorum yapma.

Arkadaşlar. Arkadaşın sorunu net bir şekilde diski yüzünden. Diski büyük ihtimalle 5400RPM. Bu yüzden çok yavaş. SSD'ye geçmesi lazım.

320GB HDD var yeterli olması lazım çok fazla boşlukta var.

Aga aynı sorunu ben de yaşıyorum, benim kendi çözümüm var. Basit eğlenceye sadece 1 haritada oynuyorum çoğunlukla mirage, istersen sen dust 2 seç. 3-4 maç sonra hızlı girmeye başlayacağım, sonra rekabetci gir.
CS:GO giriyorum, rekabetçi maçta mekan baslatiyorda çok uzun kalıyor ve ban yiyorum.
Basit eğlenceyi denedim, 5 dakikada girdi, bunun sebebi ne?
Selam knk bu sorunu bende alıyorum. Bunun tek çözümü yeni bir bilgisayar gibi duruyor ben kendim bir çözüm buldum rekabetci maçta sadece 1 haritada oynuyorum mirage imha grubundan mirage nin olduğu bölümü seçiyorum mirage haricinde başka map lerde gelebilir 2-3 maç oynuyorum miragede istersen sen bukadar beklemek yerine dust2 gir tek map sonra rekabetciden sadece dust2 yi seç daha erken girer sırf bunu yazmak için üye oldum :d

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı