CS:GO mikrofon çalışmama soırunu

Cengzhan17

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO'yu ilk yükledim zamanlar mikrofonu test ettiğimde ışıklı bar yükselip alçalıyordu. Son zamanlarda gelen güncellemelerden mi oldu bilemedim. Ses aygıtlarını algıla butonuna bastığımda hiçbir değişiklik olmuyor. Mikrofonu ayarlayamadığım için arkadaşlarıma sesli arama gönderdiğimde konuşamıyorum. Evde 2 tane bluetooth kulaklık var. Oyunda veya Steam iletişim ayarlarına girdiğimde ses aygıtlarını algıla dediğimde sadece Realtek görünüyor ve değiştiremiyorum. Çok sinir bozucu bir durum. Ama mikrofonu sadece oynarken ''K'' harfine bastığımda kullanabiliyorum başka yerde kullanamıyorum. Bluetooth kulaklıklar da aynı şekilde sadece ''K'' harfi ile çalışıyor. Bu akşam mikrofonlu kulaklık aldım. Denedim o da işe yaramadı. Mikrofonu test et dediğimde kırmızı yeşilli bar hareket etmiyor. Sorunu çözemedim bir türlü önceden böyle bir sorunum yoktu. CS:GO'yu sildim ve yeniden yüklüyorum. Steam'i de silip yükleyeceğim. Windows kayıt aygıtlarında durumlar normal, orada mikrofonu test ettiğimde yeşil bar hareket ediyor. Orada sıkıntı yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

upload_2018-1-28_19-22-3.png

Hoparlör kayıt aygıtı olarak seçilmiş. Aygıtı Değiştir butonuna basın ve mikrofonu bulup varsayılan kayıt aygıtı yapın. Daha sonra kapatıp tekrar test edin. İsim değişmiş olmalı Steam ayarlarında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı