CS:GO MM Gerçekten Bitmiş

morose44

Hectopat
Yer
MALATYA
Daha fazla  
Meslek
YAZILIM,PROGRAMLAMA,DONANIM
Herkese merhaba. Uzun bir süredir FACEIT oynuyordum, MM girmiyordum. Bugün ilk defa MM gireyim dedim, 3 maç attım, 3 maçta da madalyasız yeni hesaplar geldi. CS bitmiş gibi. Sizce bir çözümü yok mu? En son Steam desteğe yazdım, halen sonuç alamadım.

Steam güven faktörüm Full yeşil.
CS:GO'da 3 madalyam var ve 26 27 27 övgüm var.
Steam profilim 26 LVL ama boş yeni hesaplar geldi.

Dosya Ekleri

• 20211030161242_1.jpg
    20211030161242_1.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 112
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 121
  • Adsız555.jpg
    Adsız555.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 101
Herkese merhaba. Uzun bir süredir FACEIT oynuyordum, mm girmiyordum. Bugün ilk defa mm gireyim dedim, 3 maç attım, 3 maçta da madalyasız yeni hesaplar geldi. CS bitmiş gibi. Sizce bir çözümü yok mu? En son Steam desteğe yazdım, halen sonuç alamadım.

Steam profilim 26 lvl ama boş yeni hesaplar geldi.

Çözümü yok.

Herkese merhaba. Uzun bir süredir FACEIT oynuyordum, MM girmiyordum. Bugün ilk defa MM gireyim dedim, 3 maç attım, 3 maçta da madalyasız yeni hesaplar geldi. CS bitmiş gibi. Sizce bir çözümü yok mu? En son Steam desteğe yazdım, halen sonuç alamadım.

Steam profilim 26 LVL ama boş yeni hesaplar geldi.
Hocam bende boş ranksız hesabım. Ama takıma ayıp olmasın diye botlarla oynuyorum. :(

Herkese merhaba. Uzun bir süredir FACEIT oynuyordum, mm girmiyordum. Bugün ilk defa mm gireyim dedim, 3 maç attım, 3 maçta da madalyasız yeni hesaplar geldi. CS bitmiş gibi. Sizce bir çözümü yok mu? En son Steam desteğe yazdım, halen sonuç alamadım.

Steam profilim 26 lvl ama boş yeni hesaplar geldi.

CS:GO mm oyunun başından beri vardı. Oyunun bedava olmasıyla çok arttı ve o bedava Prime hesap oluşturma eklendiğinde insanlar deli gibi Prime hesap kasıp ucuza hilecilere sattılar. Bu yüzden CS zaten bitikti sadece kötünün kötüsü oluyor gittikçe. Çoğu e-sporcunun Valorant'a geçmesinin sebeplerinden biri de bu tabii para da var ama.

Kimseye özel bir lafım yok ama genelde bu gibi durumlar hesabın kendisiyle de alakalı oluyor.
Ben ne bir hileyle ne de madalyasızla hiç eşleşmedim son 2 yıldır. Hepsi de benim gibiler oldu, sadece kimi rus kimi kazak.
haklısın ama faceit finder üzerinden hesabımım güven faktörune baktıgımda yeşil durum da

Geri
Yukarı