Çözüldü CS:GO morphvox VAC ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tndf

Hectopat
Daha fazla  
Morphvox Pro yazılımını Steam dışı bir siteden indirdim ve CS:GO oyununda denemek istiyorum fakat VAC sistemi bu ses değiştirme programını 3.parti yazılım ve oyunu etkileyebilecek bir dosya olarak tarayabilir mi?

Çözüm
Yedirmez, program mikrofonunuzu değiştiriyor. Oyun dosyalarını değil.
Zaten başka bir hesapta deniyeceğim ama userdata dosyasında ana hesabım da duruyor onu nasıl silebilirim?
Nasıl bir dosya bu?
Başka bir hesapla denemen bir şeyi değiştirmez. Daha önce girdiğin hesaplar da VAC yer. Ama bu program için VAC riski olduğunu sanmıyorum. Dediğim gibi oyun dosyalarını değiştirseydi VAC riski vardı ancak program sizin mikrofonunuzu değiştiriyor, CS:GO'da bu değişmiş mikrofonu kullanıyor sadece.
Ben VAC yiyip yeni hesapla CS:GO oynamıştım.

(Alıntıdır.)

Sistemin ozu; eger daha onceden bir hesabinizda supheli bir hareket yaptiysaniz, bu hareketiniz loglaniyor.

Bu program sayesinde loglanmis verilerinizi temizleyebilirsiniz ve guvenle oynayabilirsiniz!

Kullanim cok basit programi calistirdiktan sonrasinda Steam konumunuzu girip Enter'a basin ve daha sonrasinda program her seyi otomatik olarak yapacaktir.

Indirme linki:

VirusTotal:

https://www.virustotal.com/#/file/5...27b0dbb2f89a5f0ad481b1e568e5b4ee4c8/detection

İndirdiğin dosyada belki VAC'i tetiklicek bir dosya olabilir denemenizi önermem.
3. parti yazılım olarak algılarsa hesabınıza bay bay.
Yedirmez, program mikrofonunuzu değiştiriyor. Oyun dosyalarını değil.
Sanmıyorum sadece pcye yeni bir driver gelecek.Ama tedirginsen başka bir steam hesabıyla deneyebilirsin.Oyun içi ayarlarında programın sunduğu mikrofonu seçmeyi unutma.
Büyük ihtimalle banlanırsın.
Ben Voicemod diye bir uygulama kullanmıştım troll amaçlı hala taş gibi duruyor hesabım VAC yemedim.
Slam, Soundpad vs vs. bu programlar ne kadar oyuna etki etmese de ne kadar ban sebebi gibi gözükmese de %1 bile olsa olduğunu düşünüyorum. Gerçi şans işi biraz.
Başka bir hesapla denemen bir şeyi değiştirmez. Daha önce girdiğin hesaplar da VAC yer. Ama bu program için VAC riski olduğunu sanmıyorum. Dediğim gibi oyun dosyalarını değiştirseydi VAC riski vardı ancak program sizin mikrofonunuzu değiştiriyor, CS:GO'da bu değişmiş mikrofonu kullanıyor sadece.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı