CS:GO Hilesiz VAC Ban

Daha fazla  
Önceden forumlarda kullanıcıların açtığı konulara bakardım. Mesela "Hile açmadım ama VAC Ban yedim" tarzında. Altına bakardım küfür eden, hakaret eden hepsi var. Ben de hile açmadığınız sürece, bu oyunda VAC Ban ya da Overwatch tarafından ban yemeniz imkansız derdim. Fakat bu akşam başıma bir olay geldi. Canım sıkılmıştı, değişiklik olsun diye yoldaş girmiştim. Yanımda arkadaşım vardı. Keyifli keyifli oynuyoruz. Maçlar normal bir şekilde gidiyor, 2-3 win aldık devam ediyoruz. Son el bitti. Win aldık yeniden. Lobiye döndük, arkadaş maç aramasını başlattı ve yeniden maç buldu kabul ettik. Oyuna girerken bağlantı kesildi. Client falan tarzında bir hata verdi. Yukarıda maça yeniden bağlan veya terket penceresi çıktı. Sıradan bir hatadır dedim. Girmeye çalıştığım zaman yeniden aynı hatayı verdi. Sol tarafta CS:GO bilgilerimin altında rütbemin vs. gözükmediğini gördüm. O an kıllanmaya başladım. Alt+tab yapıp Steam'i açtım. Profilime baktıgımda ise VAC Ban yazdığını gördüm. Ayrıca Steam hesabımın içindeki oyunların ederi 1500 TL civarı. Yani kısacası arkadaşlar hiçbir güç beni bu hesapta hile açmaya zorlayamaz. Sizlere en içten şekilde söylüyorum ki "Hile açmadım". Kısacası içinizde yardımcı olabilicek herhangi bir arkadaş var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarınıza yanlışlıkla olsa dahi sıkmamanız gerekiyor, rapor edilirken müfettişler onu da hesaba katarlar, eğer herhangi bir maçta arkadaşınıza sıkıp da report yediyseniz müfettişler bunu da ban sebebi olarak belirtebilir.
Bende bazen oluyor snip ile hedef alırken adam önüme atlıyor ölüyor bu durumda ben ne yapabilirim ki ?

Arkadaşlarınıza yanlışlıkla olsa dahi sıkmamanız gerekiyor, rapor edilirken müfettişler onu da hesaba katarlar, eğer herhangi bir maçta arkadaşınıza sıkıp da report yediyseniz müfettişler bunu da ban sebebi olarak belirtebilir.
Takım arkadaşını kasıtlı olarak veya yanlışlıkla vurmak BAN sebebi değil, oyunbozanlığa girer, zaten böyle durumlarda oyunbozanlık süresiz ban vermez 😉

Gördünüz mü, veya yaşadınız mı?
Hay Allah'ım ya! Görmeye veya yaşamaya ne gerek var? Hiç owerwatch yaptınız mı? Burda bilgi veriyorum sanki yalan söylüyormuşum gibi böyle bir atarlı konuşmalar, kimsiniz ya :)
Sizin dediğinizi şöyle örneklendireyim,
- Hırsızlık yapma hapise girersin..
- Gördünüz mü veya yaşadınız mı demek kadar saçma birşey dir.

Hay Allah'ım ya! Görmeye veya yaşamaya ne gerek var? Hiç owerwatch yaptınız mı? Burda bilgi veriyorum sanki yalan söylüyormuşum gibi böyle bir atarlı konuşmalar, kimsiniz ya :)
Sizin dediğinizi şöyle örneklendireyim,
- Hırsızlık yapma hapise girersin..
- Gördünüz mü veya yaşadınız mı demek kadar saçma birşey dir.
Merak etme biliyorum Owerwatch üzerinde Oyunbozanlık sebebi ile ban yersen 8 hafta ban atılıyor.

Yanımda arkadaşım vardı ve beraber oynuyoduk demişsin. 2 bilgisayar yanyanamı oynuyodunuz eğer öyleyse biriniz öldükten sonra diğerinin ekranından birbirinize yardımcı olduğunuzdan buda hileye girer ve overwatch da bariz hile olarak göze çarpar

Aynı sorun bendede vardı Valve'ye ulaştım sorun şu virüslü bir dosyanın geri dönüşüm kutusunu gönderilmesi olabilir bende hızlı erişim kısmındakileri silmiştim ordaki virüs oyunları etkilediği için hile gibi algılanıyor mesaj ile ulaşırsan 2-3 güne açıyorlar. Zaten kontrol ediyorlar hile yoksa 2-3 güne açıyorlar ama açmazlarsa Valve'ye yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı