CS:GO mouse hareket ettirince FPS düşüyor

grizzlies

Decapat
Daha fazla  
sistem

Oyunda menü dahil mouse çok azcık hareket ettirmem bile 150 200 FPS değerlerinden 50 60 değerlerine düşüyor. Ne kadar hızlı hareket ettirirsem FPS o derece hızlı düşüyor ve orada kalıyor. Düne kadar böyle bir sorun yoktu. Oyunu sildim baştan yükledim. Başka mouse taktığımda düzeldi. Kullandığım fareyi varsayılan ayarlara getirdim. Cihazı kaldır dedim sürücüsünü tekrar yükledim fakat sonuç yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz çok kötü de bir sistem olmamasına rağman CSGO daki ayarlarınızın durumu nedir? Grafik ayarlarına bağlı da olabilir

Her türlü grafik ayarını denedim. Güncellemeden önce çok yüksek FPS alırken şuan düşükte bile 150 fps zor alıyorum. Alsam bile düşüp duruyor.

Aynı sorun bende de var, 1-2 kişide de oluyor. Kimse çare üretmiyor. Delireceğim.

Maalesef, ben de çok araştırdım. En sonunda konu açmak istedim.

Son zamanlarda bilmediğiniz bir uygulama yüklemediniz değil mi veya bilmediğiniz sitelere girmediniz?

Dün bu saatlerde bir sıkıntı yoktu. Dünden bu yana bilgisayara bir şey indirmedim.

Klavye ve Mouse olarak gösteriyor aygıt yöneticisinde. Başka mouse taktığım zaman tek fare gösteriyor ve fare resmi var. Başka mouse da bu sorunu yaşamıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı