Çözüldü Valorant fareyi hareket ettirince FPS 10-30 civarlarına düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dinç Boztepe

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics 2.90 GHz.
RAM: 16, 0 GB (kullanılabilir: 15,4 GB)
Ekran kartı: GTX 1650 Ti 4GB
Meslek
Öğrenci
Valorant fareyi hareket ettirince FPS 10-30 civarlarına düşüyor. Fakat sıkıntı şu ki bilgisayarım Valorant için gayet yeterli ve eskiden sorunsuz oynuyordum. Şu anda normal 120 civarı FPS alıyorum ama fareyi hareket ettirince bayağı düşüyor.

Çözüm
Arkadaşlar önceden bilgisayarımda bir sorun vardı onu düzeltmek için işlemci güç yönetiminin yüzdesini azaltmıştım onu 100'e çekince düzel yardımca olanlara teşekkür ediyorum.
Valorant fareyi hareket ettirince FPS 10-30 civarlarına düşüyor. Fakat sıkıntı şu ki bilgisayarım Valorant için gayet yeterli ve eskiden sorunsuz oynuyordum. Şu anda normal 120 civarı FPS alıyorum ama fareyi hareket ettirince bayağı düşüyor.

Sistemi belirtir misiniz?

İşlemci kullanımı ve sıcaklıklarını oyun içi değerlerini atar mısın?

Denedim aynı

Teknik konurlarda biraz cahil olduğumdan nereden atılacağını bilmiyorum nereden paylaşabilirim?

MSI Afterburner OSD ayarları diyerek YouTube üzerinde arat oradaki ayarları yap oyuna gir, girince sıcaklıkları ve değerleri görürsün.

MSI Afterburner OSD ayarları diyerek YouTube üzerinde arat oradaki ayarları yap oyuna gir, girince sıcaklıkları ve değerleri görürsün.

1687119441574.png

Yeni konular

Geri
Yukarı