CS:GO mouse tavsiyesi

Mesajı size yazmamıştım yanlış anladınız bir üstteki arkadaşa yazmıştım.

Anladım affedersiniz, bu arada dediğiniz mouse a4 techlere çok benziyor incelemeye aldım teşekkürler. Başka önerisi olanlar paylaşabilirler.

Muhteşem ikili. Steelseries Rival ve Steelseries Qck Diablo 3 Wizard. @melihaktaş bunları tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Maalesef İstanbul'da değilim keşke deneyebileceğim bir yer olsaydı. Kullandığınız modelin üstü mat kaplama mı? Ve önden arkaya doğru ebat büyüyor hareket ettirmede herhangi bir sorun oluyor mu? Elinize aldığınızda avuç içiniz mousenin arka kısımıyla tümleşiyor mu? Ve son olarak claw grip tutuş şekli ile kullanıyorum o modelde uygun olur mu? Biraz çok soru oldu ama öğrenmem gerek az para değil

Razer DeathAdder claw grip için uygun değildir. Diğer mouselar için bir şey söyleyemeyeceğim.

Evet arkadaşlar sizlerinde tavsiyesi üzerine bugün Steelseries RIVAL mouseyi almış bulunmaktayım. Sadece Teknosa şubelerinde mevcuttu orada da bir tane kalmış şansıma neyse ki aldım. Sormak istediğiniz sorular varsa cevaplayabilirim. Burada da resmi dostlar. İnşallah pişman olmam.

Birkaç resim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…