CS:GO mouse tavsiyesi

melihaktaş

Kilopat
Daha fazla  
Masraftan kaçmayacağım arkadaşlar fiyatı ne olursa olsun. Şimdiye kadar A4 Tech mouse kullandım 10 TL'lik ama ani dönüşlerde filan dönmüyor. Gaming mouse geçince ne farkı olur onu da açıklarsanız sevinirim. Dediğim gibi fiyat önemli değil. FPS olursa da yok demem. Özellikle şu linkteki arkadaşın mousesi hoşuma gitti. Marka model bilmiyorum ama sizin tavsiyeleriniz benim için daha önemli. Şimdiden teşekkürler, iyi technopatlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Scream kendisine sponsor olan Razer'ı kullanıyor. Bence Razer'a para vermeye hiç gerek yok. Steelseries'in Kinzu v2 bile çok iş görüyor. Fakat almışken iyisini alın. Steelseries Kana almanızı tavsiye ederim. Yanınada mousepad almanızda lazım. Markasız mousepadler çabuk aşınıyor ve bir faydası olmuyor.

El için özel tasarımları olsun DPI ayarları olsun gaming mouse gerçekten fark yaratıyor. 2 yıldır kullandığım SteelSeries Kinzu v2 modelini öneririm. Sol el kullanıcısı olduğum için sağ el kullanıcılarına özel olarak üretilen SteelSeries Rival modelini kullanamıyorum fakat bütçe sizin için sıkıntı olmayacaksa 1. önerim SteelSeries Rivaldır.

Bütçeni bilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz fps için mouse monitör çok önemlidir ama sonuçta bilek yoksa yapacak birşey yok gaming mouse iyi olan bileği bir üst seviyeye çıkarmak için.

Uzun ömürlü istersen Microsoft, oyun için Thermaltake, Logitech olabilir. Sakın Everest, Frisby, İnca gibi markalara bulaşma. G300S incelememe bakabilirsin. A4 Tech'in X5 serisinden bir mouse'dan G300S'e geçtim başta alışamıyorsun ama sonra çok güzel ve hızlı geliyor.

Steelseries Rival, Logitech G502, Razer Deathadder bunlardan birisini öneririm. Bütçe belirtirseniz daha iyi olur.

Logitech G300S kendim kullanıyorum.
BF4'de ciddi pozisyonda olan bir oyuncu olarak faydasını gördüm :)
Ayarları gayet ince ve kolay. Faydası olan bir mouse. Tabi yetenek olmadan olmuyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı