CS:GO mu PAYDAY 2 mi ?

VAC sistemiyle korunmakta fakat henüz hilecilerin önüne pek geçilmiş durumda değil, misal 5 maç yapsan en az 2 tanesinde hile denk geliyor. Bu durumun artmasındaki etken oyunun fiyatına gelen indirimlerdir. @Silinen üye

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. CS:GO aldım ve memnunum. Şu ana kadar hiçbir hile kullanan kişiye de rastlamış durumda değilim. Oyun gayet güzel. Ön yargılarla oyuna yaklaşmayalım :D

Hayırlı olsun kardeşim. Bende 1-2 haftaya başlarım oynamaya. Umarım çok acemilik çekmeyiz çünkü yıllardır CS 1.6 oynadım. Ayrıca VAC sistemine güveniyorum dediğin gibi hile kullanan çok nadirdir diye düşünüyorum. Yıllardır Dota 2 oynuyorum bir kere bile hile yapan birine rastlamadım. Valve'ye CS:GO konusunda da sonsuz güveniyorum en azından kullanan varsa bile hemen banlanır diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun kardeşim. Bende 1-2 haftaya başlarım oynamaya. Umarım çok acemilik çekmeyiz çünkü yıllardır CS 1.6 oynadım. Ayrıca VAC sistemine güveniyorum dediğin gibi hile kullanan çok nadirdir diye düşünüyorum. Yıllardır Dota 2 oynuyorum bir kere bile hile yapan birine rastlamadım. Valve'ye CS:GO konusunda da sonsuz güveniyorum en azından kullanan varsa bile hemen banlanır diye düşünüyorum.

Aynen kardeşim. Eğer oynamaya başlarsan benle iletişime geç beraber oynayalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı