CS:GO mu Valorant mı?

Evet arkadaşlar soru açık sizce hangisi daha iyi bir deneyim sunar?

Valorant hayvan gibi sistem ister Unreal Engine'den dolayı, ve genellikle güçlü olmak için
Kız karakteri olmak zorunda olursunuz.

CS:GO güzel ama oyunda sorun olarak gördüğüm şey savaşmanın skin,level vesaireden başka bir şey kazandırmadığı (genel şartlar altında).
Ama Pro iseniz ve Steam'e 5 dolar ödeyip hesap doğrulayabilirseniz kasalardan güzel skinler çıkarıp satarak veya takas ederek para kazanabilirsiniz
(onun için de takas konusunda usta olmak vs.)

Valorant hayvan gibi sistem ister Unreal Engine'den dolayı, ve genellikle güçlü olmak için
Kız karakteri olmak zorunda olursunuz.

CS:GO güzel ama oyunda sorun olarak gördüğüm şey savaşmanın skin,level vesaireden başka bir şey kazandırmadığı (genel şartlar altında).
Ama Pro iseniz ve Steam'e 5 dolar ödeyip hesap doğrulayabilirseniz kasalardan güzel skinler çıkarıp satarak veya takas ederek para kazanabilirsiniz.
Hayvan gibi sistem istemiyor.

Hayvan gibi sistem istemiyor.

Bu babalar çoğunlukla sistem konusunda gıcık ama düșük sistemli PC aldıysa yükseltmeyen babalar çok.

Siz zenginsiniz herhalde o yüzden öyle diyorsunuz.
Her yerinizden var ya para fışkırıyor.

Umarım kabalık olmaz da herkes mi sizin gibi zengin?
Bir tek ben mi düşük sistemli PC'ye sahibim de inkar ediyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu babalar çoğunlukla sistem konusunda gıcık ama.
Düşük sistemli PC aldıysa yükseltmeyen babalar çok.

Siz zenginsiniz herhalde o yüzden öyle diyorsunuz.
Her yerinizden var ya para fışkırıyorr.

Zenginlikle ne alakası var anlamadım? DirectX10 desteği kalkmadan önce kaç yıllık 9800GT ekran kartımla çok rahat bir şekilde oynayabiliyordum oyunu. Sistem gereksinimleri RTX 3090 istemiyor.

Rank sisteminde CS berbat. Kaç maçta atlayacağınız bile belli değil. Üst üste 5-6 maç kazanmıştım ve yine de artmamıştı rankım. Ben ikisi arasından Valorant diyorum. Normalde Overwatch oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı