CS:GO mu Valorant mı?

Bu hileden bahseden arkadaşlara küçük bir bilgi yakın zamanda VAC bandan ban yiyen kişiler alt hesaplarıyla birlikte hepsi ban yedi yeni bir özellik adapte edecekler anlaşılan.
Hocam, hile konusunda şu an Valorant ön planda. CS:GO henüz geçemedi. Eğer CS:GO hile konusunda iyileşirse CS:GO her türlü alır. Ama her girdiğim 3 maçın en az 1 tanesi hile. Bıkıyorsun ve boşa zaman kaybı yaşıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafiklerden bir oyun velet oyunu olmaz.
İnsanlar yaşına göre velet olmaz.

CS:GO yeteneğe bağlı falan değil.

Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum. "Buff" ve "Nerf" ne demek bilmiyorum, 40-50 saat Valorant oynadım ve onda da sadece Sova oynadım, bir fikrim yok.

Optimizasyon konusuna pek bir şey diyemem.
CS:GO yeteneğe bağlı bir oyundur onlarca turnuva yapıldı buna siz karar veremezsiniz.

Valorant vurma, öldürme açısından çok kolay pek eğim, sprey çalışma falan istemiyor tam da veletlere göre bir oyun grafikleri de öyle eğer 10 yaşında bir çocuğunuz varsa Valorant hesabınızı kolaylıkla kasabilir ama CS:GO tam anlamıyla yeteneğe bağlı bir oyun olduğu için oynanması daha zor tabii Valorant eğer çok oynaniyirsa ucuz malın alıcısı çok olur ondandır.
Oyunun grafiklerine bakarak yaş kitlesini tahmin edeni ilk defa görüyorum.

İkisini de denedim, Valorantı çook daha sevdim.
Valorant vurma, öldürme açısından çok kolay pek eğim, sprey çalışma falan istemiyor tam da veletlere göre bir oyun grafikleri de öyle eğer 10 yaşında bir çocuğunuz varsa Valorant hesabınızı kolaylıkla kasabilir ama CS:GO tam anlamıyla yeteneğe bağlı bir oyun olduğu için oynanması daha zor tabii Valorant eğer çok oynaniyirsa ucuz malın alıcısı çok olur ondandır.
Misal, Fortnite. Grafiklere bakarak velet oyunu diyorlar fakat hiç kolay değil.
Bir oyun bu şekilde yargılanamaz.

CS:GO yeteneğe bağlı bir oyundur onlarca turnuva yapıldı buna siz karar veremezsiniz.
Hmm, oyunda doğru düzgün spray patterni berbat farkındasınızdır umarım.

Adamın kafasına sıkmak için göğsüne hatta daha aşağıya sıkmak lazım. Buna "yetenek" değil, "tecrübe" deniyor.

Geri
Yukarı