CS:GO müzik sesi nasıl kapatılır?

CS:GO'nun ayarlarından kapatabilirsiniz. Eğer ki bu ses 'müzik' olarak geçiyorsa 'müzik' sekmesini kapatmanız yeterli olacaktır fakat 'ses' olarak geçiyor ise yapabileceğiniz bir şey yok çünkü sesi tamamen kapatırsanız yürüme sesleri gibi sesleri duyamazsınız.

Ayarlar - ses ayarları en alta in müzik her şeyi sıfırla çıkmaz. En alta in orada bütün sesler olur. 10 saniye müziği yerine hepsini sıfırlayınca bütün seslerin gitmesi lazım.

CS:GO'nun ayarlarından kapatabilirsiniz. Eğer ki bu ses 'müzik' olarak geçiyorsa 'müzik' sekmesini kapatmanız yeterli olacaktır fakat 'ses' olarak geçiyor ise yapabileceğiniz bir şey yok çünkü sesi tamamen kapatırsanız yürüme sesleri gibi sesleri duyamazsınız.

Ya kardeşim ben hangisi diye soruyorum. Belliki hiç oynamamışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kardeşim ben hangisi diye soruyorum. Belliki hiç oynamamışsın.

Bak kardeşim uzun uzun anlatıyorum şimdi iyi dinle beni. 1900 saatim var oyunda iyi dinle şimdi. Ayarlar tuşuna basıyorsun tamam mı? Oradan ses ayarları var oyun sesi falan var en alta iniyorsun ses ayarlarından orada 10 saniye müzik sesi tehlikeli bölge müzik sesi falan var hepsini sıfırlıyorsun onların, bir daha da ses çıkmaz. Umarım çözebilmişimdir.

Bunu çözememiş olmanız çok garip.
1111.png

Yeni konular

Geri
Yukarı