CS:GO mute banı ne zaman kalkar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Friedhelm

Hectopat
CS:GO'da bir anda mute yemişim konuşuyorum ama kimse duymuyor ve yazıyorum kimse görmüyorR. 1 aydır hala kalkmadı, ne zaman kalkar bu mute cezası?

Ben de DM'de "ay em pırofeyşınıl pileyır" diye troll yaparak mute ban yemiştim. Steam desteğe yazmıştım sonra açmışlardı.

İnsanca sorulan soruya neden gereksiz tepki veriyorsunuz ? Ceza almış zaten onu mu cezalandırıyorsunuz böyle söyleyerek. Bu arada yeteri kadar XP kazanınca açılıyor diye biliyorum.

Bunu yazmanla zaten o mute banı hakettiğini kanıtladın. Oh olmuş. Umarım da kalkmaz.

Ya hocam sizin o mesajı yazmanız uygun olmuş mu peki bilmediği bir şeyi soruyor biliyorsan yanıtlarsın bilmiyorsan bak geç laf kalabalığı yapmayın lütfen.

İnsanca sorulan soruya neden gereksiz tepki veriyorsunuz ? Ceza almış zaten onu mu cezalandırıyorsunuz böyle söyleyerek. Bu arada yeteri kadar XP kazanınca açılıyor diye biliyorum.
Size mi kaldı adamı cezalandırmak cezasını çekiyor zaten yeteri kadar xp kazanırsan açılır
Biz adamı cezalandırmıyoruz. Sadece sevincimizi dile getiriyoruz. Bu adamın ceza almadan oyuna devam ettiğini düşün. Başkalarının da csgo kitlesi toxic diye ortalıkta laf ettiğini düşün. Zaten böyleleri yüzünden oyun kötüleniyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı