CS:GO nasıl akıcı hale getirilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg Gammix 8+8 GB 2666mhz DDR4
Ekran kartı
Msi Gaming X 1660ti 6GB DDR6
Anakart
Msi B360 Gaming Plus
İşlemci
İntel Core İ5 9400F 3.9 Ghz
Arkadaşlar merhaba. CS:GO oynarken arada kasmalar olabiliyor. Kasmasa bile öyle hissettiriyor. 1920x1080P'de su gibi akıcı bir hale gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. CS:GO oynarken arada kasmalar olabiliyor. Kasmasa bile öyle hissettiriyor. 1920x1080P'de su gibi akıcı bir hale gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Sizin bahsettiğiniz akıcılıktan çok kalite gibi duruyor. Tahminimce oyunu 4:3 oynuyorsunuz ve 16:9 alınca sanki CS 1.6'dan CS:GO'ya geçmiş gibi hissediyorsunuz. Bu çok normal ve maalesef çözümü yok.

Sisteminiz gayet iyi bende benzer bir sistem ile 350-400 FPS civarı alıyorum.
Sıcaklık değerleriniz nedir ?
Sıcaklık konusunda bir sorunum yok. Cod warzone 2 gibi bir oyunda bile 60 dereceyi geçmedim işlemcide. Ekran kartı yine aynı oyunda 75 maks. Bence de 150 300 arası gidiyorum. 1920x1080 en yüksek ayarlarda.

Donanımsal olarak mı? Donanımsal olarak ise sanırım en iyi yol işlemci olacaktır ama bilemedim.

Sizin bahsettiğiniz akıcılıktan çok kalite gibi duruyor. Tahminimce oyunu 4:3 oynuyorsunuz ve 16:9 alınca sanki CS 1.6'dan CS:GO'ya geçmiş gibi hissediyorsunuz. Bu çok normal ve maalesef çözümü yok.
Oyunu hiçbir zaman 4:3 e almadım. Hep 16:9 oynadım. Kaliteye önem veririm fakat gerçekten kasma söz konusu. Mesela yayıncıları izliyorum yağ gibi adamların ekranları. Tabi sistemleri çok çok iyi ama bu kadar da olmaması gerekir benim sistemimde ne de olsa 1660ti 1080p için var.

Oyununuzun videolardaki ya da yayınlardaki kadar akıcı gözükmemesi normaldir, bu herkeste böyle.
Hem botlar hem rekabetçi hem de kendi sunucumda test ettim. Kendi sunucumda 400 ü zorladım. Rekabetçi de 250 lerde takılıyor. Botlar ile 90 a kadar düştü. Botlarda anlamsız bir şekilde fazla kasıyor. Bunu 250 e 300 e sabitlesem çok güzel olacak ama çok dalgalı. Sizce ne yapmalıyım?

Hem botlar hem rekabetçi hem de kendi sunucumda test ettim. Kendi sunucumda 400'ü zorladım. Rekabetçi de 250'lerde takılıyor. Botlar ile 90'a kadar düştü. Botlarda anlamsız bir şekilde fazla kasıyor. Bunu 250'e 300'e sabitlesem çok güzel olacak ama çok dalgalı. Sizce ne yapmalıyım?

Botlarla oynadığımda ben de düşük FPS değerleri alıyorum çok normal.

Geri
Yukarı