CS:GO nasıl akıcı hale getirilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg Gammix 8+8 GB 2666mhz DDR4
Ekran kartı
Msi Gaming X 1660ti 6GB DDR6
Anakart
Msi B360 Gaming Plus
İşlemci
İntel Core İ5 9400F 3.9 Ghz
Arkadaşlar merhaba. CS:GO oynarken arada kasmalar olabiliyor. Kasmasa bile öyle hissettiriyor. 1920x1080P'de su gibi akıcı bir hale gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık konusunda bir sorunum yok. Cod warzone 2 gibi bir oyunda bile 60 dereceyi geçmedim işlemcide. Ekran kartı yine aynı oyunda 75 maks. Bence de 150 300 arası gidiyorum. 1920x1080 en yüksek ayarlarda.

Donanımsal olarak mı? Donanımsal olarak ise sanırım en iyi yol işlemci olacaktır ama bilemedim.

Oyunu hiçbir zaman 4:3 e almadım. Hep 16:9 oynadım. Kaliteye önem veririm fakat gerçekten kasma söz konusu. Mesela yayıncıları izliyorum yağ gibi adamların ekranları. Tabi sistemleri çok çok iyi ama bu kadar da olmaması gerekir benim sistemimde ne de olsa 1660ti 1080p için var.
Yok o rezervasyon yazan arkadaş konuyu takibe almayı bilmediği için konunun bildirimleri gelsin diye yapmış.

Hocam bu tarz sorularda oyun sırasındaki işlemci-ekran kartı-RAM kullanımları ve sıcaklıkları önem arz ediyor çözüm için. Eğer görsel veya video yükleyebilirseniz değerlerinize bakar, sorunu tespit eder ve daha hızlı çözebiliriz.

V-Sync açarak monitör yenileme hızına ayarlarsanız akıcı olacaktır her oyun için geçerli hem açıkken oynayın hem kapalıyken farkı anlayacaksınız.

Geri
Yukarı