CS:GO Nasıl bıçak düşürürüm?

youtube'dan case opening videolarını izlersen özellikle seçilmemiş olanlardan(bıçak düşmüş diye konulmuşlardan bahsediyorum) %90 adamın zarara girdiğini görürsün
hadi %60-70 olsun zaten ''baş'' çıkanların çoğu en azından yarısı video'yu upload etmez.

Bicak dusuremezsin hepsi yalan anca kendin alacan ya da kasadan cikacak ama rekabetcide cobblestone oynarsan lvl atladiginda dragon lore dusebilir. Ortalama fiyati 30.000 tl ;) Bana 1 kere solah dustu o da mag 7 dragon gelmedi.

Bu arada 1 kasadan nasil 10 bicak cikardim ve lutfen yalan soyleme ss isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dragon Lore Düşürmek için Cobblestone'da oynamak değil operasyon bileti almak lazım, onu alsanız bile şansınız %0.001 gibi bir şey. Operasyon biletiniz yoksa gelebilecek en yüksek şey 5 tl.

hiç öyle ölüm maçıymış rek'miş onların sonunda çıkıcak iş değil o bıçak işi kutu açanlar iyi bilir. sadece kutudan çıkar bıçaklar. ölüm maçının sonunda karambit düşürdüm diyen arkadaş kesin sprey'dir o. kutu açıncada şans işi iyi şansınız olması lazım 7,50 tl anahtar parası veriyosun 5krş'luk silahda çıkabilir 100 liralıkda çıkabilir mesela ben csgo kariyerimdeki ilk açtığım kutudan kancalı bıçak doppler çıkmıştı. internet cafedeydim koltukları falan kırıyodum ondan sonra gaza geldim ikinciyi açtım 6kuruşluk sawed off çıktı . bide güzel olsa gam yemicem pkk bayrağı var silahın üstünde:kararsız:yani hiç bi zaman iyi oynayarak bıçak düşüremezsiniz sadece satın almakla olur o. ya direkt 300/400 herneyse parasıno verip alıcaksın yada kutudan düşürme şansını deniceksin

Kardeşim sana tavsiyem csgo kutu açma siteleri var. Daha karlı çıkarsın normal csgo kutularına göre. Bide mesela bi sitede kendi kutunu oluşturabiliyorsun. İstediğin bıçağı silahı koyabiliyorsun. İnternetten kolayca bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı