CS:GO nasıl bir oyundur?

Hayatım boyunca CS:GO oynamamış biriyim. Almayı düşünüyorum, biraz anlatın oyunu. Bir yerde okudum, oyunda seviye, kasa filan varmış. Seçkin hesap diyorlar, o ne oluyor? FACEIT diyorlar, bunu bilmiyorum mesela. İşin ehli kişiler yorum yazsın.

Bence seçkin almalısınız ayrıca Source 2 motoruyla CS2 olarak CS:GO'ya güncelleme gelecek ve rakibi olan FPS oyunlarını geride bırakacaktır.

Bence seçkin almalısınız ayrıca Source 2 motoruyla CS2 olarak CS:GO'ya güncelleme gelecek ve rakibi olan FPS oyunlarını geride bırakacaktır.

Seçkin sunucularda hile oranıda azdır seçkin alırsanız sizi seçkin kişilerle eşleştirir ve bu hile çıkma oranını bayağı bir düşürüyor.

Oyunda düşen kasaları ister açıp ister satabilirsiniz. Bazı kasalar çok değerli olduğu için çok pahalı. Level sisteminde maksimum 40 level olabiliyorsunuz. 40 level olduktan sonra oyun size hizmet madalyası oluyor. Eğer 1 yıl içinde birden fazla 40 level olursanız hizmet madalyanızın rengi değişiyor. Seçkin hesapta premium gibi düşünebilirsin. Parayla satılıyor. Seçkin hesap almazsan neredeyse her el hile geliyor, kasa düşüremiyorsun ve level atlayamıyorsun. Faceit ise 3. parti rekabetçi uygulaması. CS ye göre çok daha az hile geliyor birde seçkin hesap olmadanda oynayabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı