CS:GO nasıl halen oynanıyor?

Hile dolu olduğu halde halen Steam'de günlük en çok oynananlarda birinci sıradan düşmüyor. Üstüne en yakın rakibine iki kat fark atıyor. Bunun nedeni CS:GO gibi bir popüler FPS oyununun olmaması mıdır?

Harika bir oyun olduğu için öncelikle 2. nedeni ise sandığınız kadar hile yok çoğu kişi iyi oynayan herkese hile diyor oyun 2012 yapımı be aga herkes prolaştı çoğu oyuncunun kendine göre taktikleri var 300+ saatim var oyunda karşıma Max 3 5 kere hile gelmiştir bütün oyun anlarında. 2016'dan beri oynuyorum.
CS:GO gibi popüler bir FPS oyunu var Valorant ancak CS:GO'da çok fazla hile var diye bir algı da var maalesef aslında o kadar da fazla değil hele ki FACEIT oynayanlarda denk gelme ihtimali 0.

FACEIT nedir?

Yıllardır oynarım global oldum, FACEIT 8 lv oldum fakat sonrası tek başıma oynadığım için artık sarmamaya başladı hep taşımak bir yere kadar. Yılbaşından beri oynamıyorum ara verdim diyebilirim. Ama elbet bir gün tekrar başlayacağım ;)

Oyuncusu bitmez o kesin. Ama o online rakamının büyük çoğunluğu multi bot hesaplar. Ölüm maçında prime hesap kasıp satanlar yani.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı