CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Güven faktörün düşükse, düşük eloda oynuyorsan hile gelmesi normal. Ama abartıyorsunuz. ”Her maçta hile gelir mi ya?” diyorsunuz. Gelmiyor. Gelmiyor.
O zaman tavsiyem size gelmediğini söylemeniz. Bana geliyor, her el dememin sebebi mesela dün 3 maç art arda gelmişti, sonra 2 maç düz geçer, tekrar hile gelir. Elo, rank sistemi ayrı mıdır bilemiyorum ama 3-4 günlük oynayışla şu an DMG’ye çıkıp düştüm çift keleşe... Ne kadar düşük bilmiyorum.

Geliyor. Geliyor.

Ve bu arkadaşın hilesinde ow bypass var.

Overwatch Bypass diye bir şey yoktur. Kısa süre içinde çok raporlama alan herkes Overwatch'a düşer. Bundan kaçış yoktur. Örnek vermek gerekirse, ezglobal adlı hile yazılımı Overwatch bypass özelliğine sahip olduğunu iddia ediyor. Ama sikayetvar.com da bu hile yazılımının şikayetlerine bakarsan böyle bir şey olmadığını anlayabilirsin.

Ve gıcık insanlar sizi oyundan atar ve şaaakkk 7 gün ban.

İlk aşamada kimse 7 gün bekleme süresi almaz. Bu bekleme sürelerini kısa süre içinde üst üste alman lazım ki 7 günlük bekleme süresine ulaşabilesin. 7 günlük bekleme süresine ulaşan kişiler genelde her şeye rage atan, toxiclik yapan, takım arkadaşını vurup bekleme süresi alan gereksiz tipler oluyor.

• İlk bekleme süresi (seviye 1) – 30 dakika sürer
  • İkinci bekleme süresi (seviye 2) – 2 saat sürer
  • Üçüncü bekleme süresi (seviye 3) - 24 saat sürer
  • Dördüncü bekleme süresi (seviye 4) – 1 hafta sürer

Hocam birsürü hesabım oldu,main de hiç hile kullanmadım diğer hesaplarımda anasını ağlattım hile kullanmadığım hesabımda hiç hile ile karşılaşmadım hile kullanıp bıraktığım hesapların hepsinde maçlarıma hile geldi.Sırf legit oynadığım hesapta karşıma wh ler geldi.Ne zaman hile açsam hile ile karşılaştım hile açmadan ban yedim diyen çok arkadaşım oldu hepsinin geçmişinde hile kullanımı vardı.Hile açtıktan sonra "bu oyun oynanmaz"demenin mantığı yok.

Oyunu tryhard oynamak artık zorunlu hale geldi onun için Faceit var onu öneririm yoksa oyun topluluk sunucuları dışında oynanmaz.

Ben bilerek yapıldığını düşünüyorum. Özellikle Prime yoksa her el hile gelebiliyor ama Prime varsa 4 5 tane rozetiniz varsa neredeyse hiç gelmiyor. Bana gelmedi yani 1000 küsur saat oynadım.
Bemce sen hile gelse bile çözememişsin çünkü artık o kadar legit oynuyorlar ki ancak hilre kullanan durumun farkına varıyor. Ben hile kullanmadım ama hile kullanıp banlanan tekrar tekrar hesap alıp gene hile kullanan arkadaşlarım var
Bu oyun oynanmaz artık diyenlerin belki yarısından fazlası hile kullanıyor. Önce kendimizi değiştirmeliyiz ki düzen değişsin. Ben yıllardır cs go oynuyorum oynamaya da devam edeceğim ama bi farkla ya esea gireceksin yada faceit premium. Onlarda hile gelmiyomu geliyor evet ancak en azından türkiye de yaşayıpda hileyi satın alabilecek kapasitede kişiler az. Yabancı bi arkadaşım söylemişti aylığı 150 dolar diye işin doğrusu nedir bilmem ama 50 dolar bile olsa Türkiye şartlarında çok para en azından, karşımıza türk gelince hile olmadığını biliyorsunuz 😁
O zaman tavsiyem size gelmediğini söylemeniz. Bana geliyor, her el dememin sebebi mesela dün 3 maç art arda gelmişti, sonra 2 maç düz geçer, tekrar hile gelir. Elo, rank sistemi ayrı mıdır bilemiyorum ama 3-4 günlük oynayışla şu an DMG’ye çıkıp düştüm çift keleşe... Ne kadar düşük bilmiyorum.

Geliyor. Geliyor.
Zaten hile kolsuz olupda hileyle kendini bişey sananların yetişebileceği seviyeler mge-lem arası. Ha hem kolu olup hem hile kullananlar üst ranklarda. Rankınız silver nova mg çok aşırı hileyle karşılaşmazsınız. Yüksek rankta hilesiz maçınız geçmez. Ben supreme den mg2 e kadar düştüm artık dert etmiyorum çünkü nadir mm e giriyorum

Sorunun cevabı oldukça basit, nasıl bir oyunun her lanet elinde en az bir hile gelebilir? Bu oyun Cheat Engine ile para kasabileceğiniz ya da F12 yardımıyla ayarlarını değiştirebileceğiniz Google oyunlarından bile daha kötü korumaya sahip bir oyun. Evet, onları yaparken harcadığınız bir emek olmasına karşın CS:GO'nun anasını ağlatmak için sadece bir program indirmek yeterli, cabası ücretsiz! Yanında da musluk suyu promosyon. Lanet oyunda herhangi bir kişinin maç ortasında/başında “HvH” yazdığını görmemek mucize, ağlayıp da hile açanlar, direkt hileyle oyuna girenler, bir de buna alışan CS oyuncuları var tabii. Bu oyunu sadece “oyun” kısmını sevdiği için oynayanlara saygı duymaktayım, keza oyunun başka savunulacak hiçbir yanı bulunmamakta. Şu oyunda şimdiye kadar (Kesinlikle abartmadığımı belirteyim, 3 gündür oynuyorum, 39 galibiyetim var, önceden de oynardım lakin bu durumlar yüzünden bırakmıştım.) sadece 1 veya 2 oyunu kendi oynayışımla kaybetmişimdir, rakiplerimin (mevcut olanların) neredeyse hiçbiri bana denk olmamasına rağmen kaybediyorum bir şekilde 😆. Anti-cheat, Valve'in eline yüzüne bulaştırdığı bir şey, ıkınmışlar sıkınmışlar ama yok, olmamış. Beceremedikleri bir şeyi yapmaya çalışmışlar; sonuç: Oynanmayacak kadar güzel, temiz bir oyun; yeme de yanında yat edasında, oynamak istersen de oynatmayacak nitelikte eğlenceli bir oyun. Şimdi buraya ekran fotoğrafları falan koyarım lakin üşeniyorum ki oyunun her eli aynı halt, fazla da kasmaya gerek yok. 10-15 dk. takılsam oyunda burayı galeri yapabilirim anlayacağınız. Kısacası CS:GO şu an rezalet...
Bunu oyunda 50 saati olan adam söyler smurf gelir ağlar hile diye boş atar.

Bak sana şöyle söyleyeyim, senelerce zaten hileye karşı gelmek istemediler. Eskiden de zaten paralı zamanlarda hile banladık diye haber çıkartıp, oyunu indirime sokuyorlardı, hilecileri kaybetmek istediğini zannetmiyorum. Koskoca Valve şirketi sence AC programı yapamaz mı, çok eski bir şirket yapar ama istediğini düşünmüyorum.

Sorunun cevabı oldukça basit, nasıl bir oyunun her lanet elinde en az bir hile gelebilir? Bu oyun Cheat Engine ile para kasabileceğiniz ya da F12 yardımıyla ayarlarını değiştirebileceğiniz Google oyunlarından bile daha kötü korumaya sahip bir oyun. Evet, onları yaparken harcadığınız bir emek olmasına karşın CS:GO'nun anasını ağlatmak için sadece bir program indirmek yeterli, cabası ücretsiz! Yanında da musluk suyu promosyon. Lanet oyunda herhangi bir kişinin maç ortasında/başında “HvH” yazdığını görmemek mucize, ağlayıp da hile açanlar, direkt hileyle oyuna girenler, bir de buna alışan CS oyuncuları var tabii. Bu oyunu sadece “oyun” kısmını sevdiği için oynayanlara saygı duymaktayım, keza oyunun başka savunulacak hiçbir yanı bulunmamakta. Şu oyunda şimdiye kadar (Kesinlikle abartmadığımı belirteyim, 3 gündür oynuyorum, 39 galibiyetim var, önceden de oynardım lakin bu durumlar yüzünden bırakmıştım.) sadece 1 veya 2 oyunu kendi oynayışımla kaybetmişimdir, rakiplerimin (mevcut olanların) neredeyse hiçbiri bana denk olmamasına rağmen kaybediyorum bir şekilde 😆. Anti-cheat, Valve'in eline yüzüne bulaştırdığı bir şey, ıkınmışlar sıkınmışlar ama yok, olmamış. Beceremedikleri bir şeyi yapmaya çalışmışlar; sonuç: Oynanmayacak kadar güzel, temiz bir oyun; yeme de yanında yat edasında, oynamak istersen de oynatmayacak nitelikte eğlenceli bir oyun. Şimdi buraya ekran fotoğrafları falan koyarım lakin üşeniyorum ki oyunun her eli aynı halt, fazla da kasmaya gerek yok. 10-15 dk. takılsam oyunda burayı galeri yapabilirim anlayacağınız. Kısacası CS:GO şu an rezalet...
Bunu oyunda 50 saati olan adam söyler smurf gelir ağlar hile diye boş atar.
3 yıldır cs oynuyorum 1 tane hile gelmedi siz beleş hesapla girip hile hile diye ağlayan tayfasınız galiba madem bu kadar ağlayacaksın prime al madem paran yok faceit var boşu kesin

Geri
Yukarı