CS:GO neden oynanmaz?

1619295400127.png

🙁

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (91).png
    Ekran Görüntüsü (91).png
    546,3 KB · Görüntüleme: 50
20 Round da 1 Edo almış olman oyunda aldığın toplam fragın takımdan iyi olmasını önemsiz kılıyor baya bait exit frags kasmışın reis buradan anlayacağın takımla iletişimin zayıf, takıma katkın eksik ve takım oyunculuğun yetersiz eğer bu dersleri alamıyorsan var olan rank civarlarında 3 aşağı 5 yukarı takılırsın.

😱. Hocam nasıl? Az önce bir maç daha attım 30 öldürmem vardı tam rakibe hs atıyorken takım arkadaşım önüme geçti ban yedim, son eldi.
15-7 gibi atıldım berabere bitmiş. Atıldığımda tam olarak kaç el kaldığını hatırlamıyorum.
İlk öldürmede ban yemezsiniz ama sanırım takım arkadaşlarınız trollemiş, yapacak bir şey yok maalesef. Bana çok daha beterleri oldu. 1 hafta ban açıldıktan sonra tekrar 1 hafta yemek gibi. Arkadaş bul kendine onlarla oyna. Daha zevkli oluyor.

56 kill olayına gelirsek çok da bir şeyi yok aslında, elo Nova 2 civarıydı. Bir de girdiğim arkadaş seçkin değildi, muhtemelen yeni başlamış oyunculara karşı oynadım bilmiyorum. Ama o maçın berabere bitmesi çok sinirlendirmişti beni.

İlk öldürmede ban yemezsiniz ama sanırım takım arkadaşlarınız trollemiş, yapacak bir şey yok maalesef. Bana çok daha beterleri oldu. 1 hafta ban açıldıktan sonra tekrar 1 hafta yemek gibi. Arkadaş bul kendine onlarla oyna. Daha zevkli oluyor.

56 kill olayına gelirsek çok da bir şeyi yok aslında, elo Nova 2 civarıydı. Bir de girdiğim arkadaş seçkin değildi, muhtemelen yeni başlamış oyunculara karşı oynadım bilmiyorum. Ama o maçın berabere bitmesi çok sinirlendirmişti beni.
Hocam ilk killde tam mid kesiyorken adam beni blokladı vurmadım adamı tilt oldum, zaten hep blokluyordu beni, bende AWP ile sinirlenip kafasına sıktım.
Arkadaş kaybetmeyi yediremiyor.
Siz de CS:GO'nun eşleştirme sisteminin kötü olduğunu yediremiyorsunuz. Bu arada ben Valorant'ı da savunmuyorum.
20 Round da 1 Edo almış olman oyunda aldığın toplam fragın takımdan iyi olmasını önemsiz kılıyor baya bait exit frags kasmışın reis buradan anlayacağın takımla iletişimin zayıf, takıma katkın eksik ve takım oyunculuğun yetersiz eğer bu dersleri alamıyorsan var olan rank civarlarında 3 aşağı 5 yukarı takılırsın.
Hocam kaybettiğimiz ellerde edo alamıyoruz ayrıca takıma 3 kişi sarayda saraya peeklemeyin diyorum adam peekleyip ölüyor bende adamlar atladıktan sonra 2 kişi vuruyorum mesela oradan, bu benim sorunum değil adamın sorunu. Takımdaki adamlar da Rus garip garip konuşuyorlar info veriyorum dinlemiyorlar ben ne yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı