CS:GO Ölüm Maçı Ping Sorunu

SLAYER15

Hectopat
CS:GO'da ölüm maçı girmiştim, 2 gün önce gece 4'te herkes AFK idi. Lag ve ping çoktu, normalde hiç pingim olmaz o kadar sunucu sorunu deyip başka sunucuya geçtim. ama herkes AFK ve lag ping vardı. Şimdi tekrar girdim, ölüm maçı 2 kişi oyunda diğerleri AFK ve lag ping ışınlanma var. Sebebi nedir? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik olacak ama internete başka birisi bağlanıyor mu? Hangi ISS?

Benimle ilgili değil bu sorun rekabetcide yoldasta basit eğlencede olmuyor ölüm maçında da olmuyordu yeni olmaya başladı internet iyi ve serverdaki herkeste laf ve ping var lag and ping yazdım chate 2 kişi aktif oynuyordu yes yazdı server sorunu mu CS:GO'nun nedir bu.

Bende de bu sorun var şuan. Yoldaş ve rek 55-75 ping. Ölüm maçı hem laglı hemde 110 ping.
Bende Ağustos'ta vardı bu sorun şuanda yok 😀. Çözümü var mı bilmem. Çok fazla ölüm maçı girmiyordum. Ve bir süre sonra hileler yüzünden csgoya ara sıra girmeye başladım. Girdiğimde de ya bir topluluk sunucusu ya rekabetçi ya yoldaş ya da retake modu. Bende 1.5-2 ay civarı oldu bu sorun sanırım ya da daha da kısa olabilir. 1.5-2 ay sonra bir daha girdim ve yine vardı bu sorun. Arada belki çözüldü tekrar oldu. Çözümünü araştırın veya yeni bir konu açın isterseniz. Belki çözümü vardır. Arkadaşın dediği gibi yüksek ihtimalle Brezilya serverına düştüm. 7-8 maç üst üste nasıl oldu bilmem. Beni Brezilya'da algıladı herhalde. Çünkü sabahta girsem akşam da girsem gece de girsem 10 kişiden 7-8 i afktı oyunda. Ve lag-ping sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı