CS:GO bomba kurmalı ölüm maçı modu nedir?

MucoBEY

Hectopat
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
CS:GO'da hem bomba kurup hem ölüm maçı olan serverin isimi ne oluyor? 4-5 yıl önce böyle bir serverde oynuyordum şimdi bulamıyorum.

Şöyle anlatayım Dust 2 mapı, ct 16 kişi, t 16 kişi veya 32'ye 32(oyuncu çokluğuna bağlı ama ben en az 60 kişi oynasın isterim o oyunu), ct A ve B bomba alanlarını koruyor, ve teröristler de bomba alanını ele geçirip bomba kurmaya çalışıyor, eğer bombayı kurarsa bomba 5 dakikada patlıyor(daha uzun da olabilir), bu sefer ctler kurulan bomba alanına baskın yapıp bombayı imha etmeye çalışıyor ve bomba imha etmek süresi 1 dakika falan. Her öldüklerinde tekrar diriliyorlar(anında veya 5 saniye ölüm süresi).

Son düzenleme:
Retake sunucusu diye geçiyor. Direkt oyuna da eklendi bu mod.

Retake sunucusu diye geçiyor. Direkt oyuna da eklendi bu mod.

Retake server olabilir hocam aradığınız sunucu tipi.

Retake sunucusuna girdim ölünce dirilmiyor.
Şöyle anlatayım Dust 2 mapı, ct 16 kişi, t 16 kişi veya 32'ye 32(oyuncu çokluğuna bağlı ama ben en az 60 kişi oynasın isterim o oyunu), ct A ve B bomba alanlarını koruyor, ve teröristler de bomba alanını ele geçirip bomba kurmaya çalışıyor, eğer bombayı kurarsa bomba 5 dakikada patlıyor(daha uzun da olabilir), bu sefer ctler kurulan bomba alanına baskın yapıp bombayı imha etmeye çalışıyor ve bomba imha etmek süresi 1 dakika falan. Her öldüklerinde tekrar diriliyorlar(anında veya 5 saniye ölüm süresi).
Geri alışlar olabilir mi?

Geri alışlar da değil :(

Son düzenleme:
Retake sunucusuna girdim ölünce dirilmiyor.

Geri alışlar da değil :(

Bilemedim hocam kusura bakmayın.

Geri
Yukarı