CS:GO idle sunucular vs ölüm maçı

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Idle sunucularda AFK bırakmakla ölüm maçında AFK bırakmanın ne farkı var? Biri daha mı çok kasa düşürüyor?

Idle sunucularda AFK bırakmakla ölüm maçında AFK bırakmanın ne farkı var? Biri daha mı çok kasa düşürüyor?

Idle sunucusunda bırakmak daha mantıklı. Her dakika başı sunucu kasa düşürmeye çalışıyor. Yani ölüm maçı gibi 10 dk da 1 kasa düşürmeye çalışmıyor.
Hem sunucuda bekledikçe övgülerinizde birikiyor !likes yazıp oradan neden ne kadar övgü alacağınızı seçip bota bırakıyorsunuz. Tabii gireceğiniz sunucuya bağlı.

Idle sunucusunda bırakmak daha mantıklı. Her dakika başı sunucu kasa düşürmeye çalışıyor. Yani ölüm maçı gibi 10 dk da 1 kasa düşürmeye çalışmıyor.
Hem sunucuda bekledikçe övgülerinizde birikiyor !likes yazıp oradan neden ne kadar övgü alacağınızı seçip bota bırakıyorsunuz. Tabii gireceğiniz sunucuya bağlı.
İyi idle serverı kötü idle serverı da mı var? İyisi kötüsü nasıl oluyor?

Zaten CS:GO'da öyle çok idle serverı yok eskisi gibi, şu anda 3-4 tane falan var. Herhangi birine girip kasılabilirsiniz.
Takım seçme nasıl oluyor? Otomatik mi seçiliyor yoksa seçmeye gerek yok mu?

Zaten CS:GO'da öyle çok idle serverı yok eskisi gibi, şu anda 3-4 tane falan var. Herhangi birine girip kasılabilirsiniz.
Bir servera girdim 5 dakika sürüyor ama oyun bittiğinde oyun bitmiyor round berabere diyor diğer round başlıyor. Böyle düşüyor mu yine de oyun bitmeden?

Son düzenleme:

Hocam bende seckin var ama benim girdiklerimde Discord'a girip Premium veya VIP almami istiyor bana düsmesi icin. Varsa ücretsiz olan IP atar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı