CS:GO operasyon bileti artar mı?

Önceki operasyonların biletleri artmıştı. Çok büyük ihtimal bununda artacak. (YTD.)

Valve Dolar kurunu güncellediği için fiyatlar arttı. RMR kapsülleri 1.75₺'den 2₺'ye çıktı, aynı şekilde biletler de 108₺'den 123₺'ye çıktı. Reklam vermiş gibi olmayayım, ama GameSatış veya ByNoGame'den 95₺'ye alabilirsin. 30 Nisan'dan itibaren satılmayacak zaten, Parçalanmış Ağ bileti 170₺ dolaylarında.

Önceki operasyonların biletleri artmıştı. Çok büyük ihtimal bununda artacak. (ytd.)

Aga kasalar atar mı? 4 TL'ye düştü ne zaman artar bir de?
Valve Dolar kurunu güncellediği için fiyatlar arttı. RMR kapsülleri 1.75₺'den 2₺'ye çıktı, aynı şekilde biletler de 108₺'den 123₺'ye çıktı. Reklam vermiş gibi olmayayım, ama GameSatış veya ByNoGame'den 95₺'ye alabilirsin. 30 Nisan'dan itibaren satılmayacak zaten, Parçalanmış Ağ bileti 170₺ dolaylarında.
Kaç tl ye aldılar? Kaçtan?

Kapsüllerin fiyatı 2 TL olduğu için fiyatı düştü. Operasyon bitince artacağını düşünüyorum.

Valve dolar kurunu güncellediği için fiyatlar arttı. Rmr kapsülleri 1.75₺'den 2₺'ye çıktı, aynı şekilde biletler de 108₺'den 123₺'ye çıktı. Reklam vermiş gibi olmayayım, ama GameSatış veya ByNoGame'den 95₺'ye alabilirsin. 30 Nisan'dan itibaren satılmayacak zaten, parçalanmış ağ bileti 170₺ dolaylarında.

Aga ben kasalarımı satıp alıyorum. Nakit veremem. Yan çarlara çekiyorum.

Geri
Yukarı