CS:GO operasyonla alınan kasa satılmıyor

Daha fazla  
Kırık diş operasyonu yıldızlarımla kasa alıp satıyordum fakat bu işlemi 12 kez yaptıktan sonra şöyle bir uyarı aldım. Bu tarihten sonra satabilir miyim kasaları?
Başka bir arkadaşım daha önceden yaptığında 50 adet kasa satmış böyle bir şey başına gelmemiş. Dün akşamki güncellemeden sonra böyle oldu.

1618699690899.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Operasyon yıldızıyla ben de aldım. Kasaları aldıktan sonra peş peşe satmaya başladım fakat çok fazla listeleme oluşturunca ek onaylama gerektirmeye ve pazarda bekletme süresi vermeye başladı. Sanırım art arda bir sürü listeleme oluşturunca bu sorun ortaya çıkıyor.
Sanmıyorum diğer çıkartma vesaire onları satabiliyorum ama kasa için bunu diyor.

Operasyon yıldızıyla ben de aldım. Kasaları aldıktan sonra peş peşe satmaya başladım fakat çok fazla listeleme oluşturunca ek onaylama gerektirmeye ve pazarda bekletme süresi vermeye başladı. Sanırım art arda bir sürü listeleme oluşturunca bu sorun ortaya çıkıyor.
Sorun değil çözüm bence. Geçen serverler felaket çöktü ve bu sorunu ortadan kaldırmak için bir sınır belirlemişlerdir. Mesala 10'dan fazla koyarsa yasak vb.

- Oyun içi mağazadan satın alınan eşyalar bir hafta boyunca takas edilemez / pazarlanamaz.
- Operasyon ödülü olarak kullanılan Operasyon Vakaları bir hafta boyunca takas edilemez / pazarlanamaz.
- Pazar kısıtlamalı kutulardan alınan eşyalar, Steam Topluluk Pazarı'nda hemen satılmaya devam edecek.

- Oyun içi mağazadan satın alınan eşyalar bir hafta boyunca takas edilemez / pazarlanamaz.
- Operasyon ödülü olarak kullanılan Operasyon Vakaları bir hafta boyunca takas edilemez / pazarlanamaz.
- Pazar kısıtlamalı kutulardan alınan eşyalar, Steam Topluluk Pazarı'nda hemen satılmaya devam edecek.
Vaka dediği kasa sanırım Google Translate vaka olarak çevirmiş.

Geri
Yukarı