CS:GO Operation Broken Fang görevleri

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
CS:GO Operation Broken Fang görevlerini o haftanın yıldızlarını aldıktan sonra hepsini tamamlamak bir şey kazandırıyor mu? Yoksa gereksiz mi yıldızları aldıktan sonra diğer görevleri yapmak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rozet gidişatını ekliyor diye biliyorum (ki farkettiğim kadarıyla öyle). Rozetten verilen yıldızlarla satın alınan sayfaya tıklarsan üstte gümüş, altın gibi rozet gidişatlarını ve ilerlemesini görebilirsin. Ne kadar çok yıldız alırsan ( ki görev yaparak oluyor ) o kadar gidişatı etkiliyor. (Gerçi gene 4 ya da 5 hafta da bir rozeti yükseltebiliyoruz galiba)

İlk haftadan 10, diğer 15 haftadan 6 yıldız kazandığını varsayarsak toplamda 100 yıldızın oluyor. CS'nin içindeyken Broken Fang mağazasına girdiğimiz zaman sağ üstte operasyon görevlerinden 100 yıldıza kadar kazan yazıyor. Yani 100 yıldızdan fazla kazanamıyoruz ve bu bir şeye etki etmiyor diye biliyorum. Elmas rozeti almak için ise sanırım 100 yıldız yeterli oluyor. Yani en üst rozete sahip olmak için de 100 yıldız yeterli kalıyor, diğer görevleri yapmana gerek yok.

Not: Elmas rozetine (en üst rozet) sahip olmak için 100 yıldız yeterli mi bilmiyorum. Belki ona sahip olmak için daha fazla görev yapmamız gerekiyordur.

1608754934417.png

Görselde gördüğünüz üzere sağ üstte ''Operasyon görevlerinden 100 yıldıza kadar kazan'' yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı