CS:GO Operation Broken Fang

Befehle

Kilopat
1-Bu operasyon fiyatına değer mi, ve alınır mı?
2- Sürekli olarak bütün yıldızları kasabilirim örneğin bu hafta 10 veriyor haftaya 6 yıldız, bunları kasarak kar etme yolu var mıdır, yoksa genelde zarar mı ediliyor?
3- Bu yıldızları kastığımız ve bileti aldığımız an istediğimiz gibi harcayabiliyor muyuz yoksa 16.haftaya; yani operasyon bitene kadar bekleyecek miyiz?

1-Bu operasyon fiyatına değer mi, ve alınır mı?
2- Sürekli olarak bütün yıldızları kasabilirim örneğin bu hafta 10 veriyor haftaya 6 yıldız, bunları kasarak kar etme yolu var mıdır, yoksa genelde zarar mı ediliyor?
3- Bu yıldızları kastığımız ve bileti aldığımız an istediğimiz gibi harcayabiliyor muyuz yoksa 16.haftaya; yani operasyon bitene kadar bekleyecek miyiz?
Fiyatına şuan pahalı bence değmez şimdi görevleri yapın kış indiriminde fiyatı düşerse alın. Yıldızları istediğiniz zaman istediğiniz ürüne harcayabilirsiniz.

Buna orantılı olarak kasa vb. fiyatlarda düşme olur mu?
Buna topluluk karar verir ama bana soracak olursanız düşme ihtimali yüksek çünkü her geçen gün daha da fazla kişinin eline geçiyor bu kasa mesala ben 5,80 sipariş verdim sonra 6,72‘ye sattım her an her şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı