CS:GO Operation Broken Fang bileti alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak. Ben yeni bir oyuncuyum ve ilk kez operasyon etkinliğinin karşısındayım. Bu bileti almakla almamanın farkı nedir?

Merhaba öncelikle ben operasyonu satın aldım 2017'de idi sanırım Hydra operasyonunu almıştım 11 TL'ye oradan 30 40 TL kar etmiştim bu broken fang operasyona biraz ön yargılı idim fiyatından dolayı şu an operasyonun 1. haftasında 39 kaldırdım 16 haftalık görevde şahsen kendi adıma verdiğim paranın en az 2 katına çıkarırım diye düşünüyorum yanında alacak arkadaşın olursa hiç kaçırma derim görevler her geçen hafta zorlaşıyor ayrıca haftalık 11 yıldız kazanma hakkın var extra yıldız için para ödemen gerekiyor :d 25 yıldızlık 2 ajan kasası var onlar en az 50 TL'lik karakterler

bnb. Mae "donuk" jamison | swat ajanı şu an 97 TL​

Demem o ki almanı öneririm.

120 tlye bileti aldığınızı varsayalım. Toplamda 100 yıldız kazanma şansınız var tabii tüm görevleri bitirebilirseniz ki şimdilik kolay gözüküyor. Bütün yıldızlarla kasa alsanı her kasa 1 dolar değerinde. 50 kasa alırsınız bugünkü kurla hesapladığınızda 373 tl ediyor. Yani 253 tl kar ediyorsunuz. Ama neye göre kime göre kar ? Senin cebinden 120 tl çıktı ama elde ettiğini düşündüğün 253 tlyi tekrar cebine alamıyorsun yani o steam hesabında kalıyor. Sana avantajı ne o da şu: Oyun satın alabilir veya hesabını satacak olursan bu kadar da içinde para var diye ekstra fiyat arttırabilirsin. Karar size kalmış.

120 TL'ye bileti aldığınızı varsayalım. Toplamda 100 yıldız kazanma şansınız var tabii tüm görevleri bitirebilirseniz ki şimdilik kolay gözüküyor. Bütün yıldızlarla kasa alsanı her kasa 1 dolar değerinde. 50 kasa alırsınız bugünkü kurla hesapladığınızda 373 TL ediyor. Yani 253 TL kar ediyorsunuz. Ama neye göre kime göre kar? Senin cebinden 120 TL çıktı ama elde ettiğini düşündüğün 253 TL'yi tekrar cebine alamıyorsun yani o Steam hesabında kalıyor. Sana avantajı ne o da şu: Oyun satın alabilir veya hesabını satacak olursan bu kadar da içinde para var diye ekstra fiyat arttırabilirsin. Karar size kalmış.

Hocam burada satışı yapılıyor. Az bir indirimle başkalarına oyun alıp kazan-kazan olayı yapabilirsiniz.

Oynancaksa kaçırmayın. Düşen itemler fiyatını çıkarıyor hatta kar ettiriyor, piyangodan üst düzey bir şey düşerse çok da güzel olur. Ancak shop sistemini tam anlamadım onunla ilgili akşama doğru yorum yapabilirim.
Not: Düşen kasaları satmaktansa stoklayın oyundan falan daha sonra düşmeyeceğinden fiyatları artacak.

Öyle yapacağım ama kesin mi?

Öyle yapacağım ama kesin mi?
Operasyondan düşen itemlar (Fade'in falan içinde olduğu silah serileri hariç.) oyundan bir daha düşmez. Ama bu operasyonda yıldız alıp kasa basanlar olabilir o yüzden fiyat artışı daha yavaş olacaktır o yüzden nası canınız istiyosa harcayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı