CS:GO, Overwatch yasaklaması vermiş

usaingold

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

CS:GO Overwatch yasaklaması yemişim sanırım, sorun şu: Ben bir hile kullanmadım + olarak PC kötü olduğundan zaten GeForce NOW ile uzak masaüstü oynuyordum, üyeliğim bitince de daha oynamadım. Şimdi hesaba girince gördüğüm kadarıyla 142 gün önce yasaklanmışım. Ne yapabilirim?

Forumlarda baktığımda haksız Overwatch yasaklamalarını kaldıranları gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar selam.

CS:GO Overwatch yasaklaması yemişim sanırım, sorun şu: Ben bir hile kullanmadım + olarak PC kötü olduğundan zaten GeForce NOW ile uzak masaüstü oynuyordum, üyeliğim bitince de daha oynamadım. Şimdi hesaba girince gördüğüm kadarıyla 142 gün önce yasaklanmışım. Ne yapabilirim?

Forumlarda baktığımda haksız Overwatch yasaklamalarını kaldıranları gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam alakasız gibi gelebilir ama alakalı CS:GO'da oynadığınız rank aralığı neydi?

Arkadaşlar selam.

Forumlarda yanlış bakmışssın güzel kardeşim benim Overwatch banının kalkma ihtimali yok çünkü Overwatch yasaklamasına itiraz etmek bile yasaktır.

Hocam alakasız gibi gelebilir ama alakalı CS:GO'da oynadığınız rank aralığı neydi?

Dostum inan rank vs. çok bir bilgim yok. Arkadaşlarla oynamak amaçlı duruyordu. 4 sene önce aldım ilk defa o zaman oynamıştım ondada arkadaşlarlaydı yani.

Forumlarda yanlış bakmışssın güzel kardeşim benim Overwatch banının kalkma ihtimali yok çünkü Overwatch yasaklamasına itiraz etmek bile yasaktır.
Teşekkürler :/

Gereken tüm detaylar yasaklama ile birlikte veriliyor. Gözünüzden kactiysa eger asagidaki bilgilere göz atabilirsiniz.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz."

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam.

VAC dalgası olduğunda vs yakalanmış olabilirsiniz. CS:GO öyle şeyleri desteklemiyor olabilir. Eğer haksız ise fark edilip kaldırılır. Desteğe yazarsanız geri dönüş yapmayacaklardır.

I hate Valve! Ne var yani hile ve AC sorununu cozseniz. Cidden oynariz vallahi. Bunun haricinde kardesim bekle, haksizsa kendisi acilir.
Dostum VAC değil overwatch sanirim.

D
Yakında VAC yasaklamasına dönüşebilir. Dediğim gibi desteğe yazarak çok düşük bir ihtimalle kuratarabilirsiniz. Ama destek mailine İngilizce şekilde yazmanız gerek sanırım.
Deneyecegim tesekkurler

Yeni konular

Geri
Yukarı