CS:GO haksız Overwatch yasaklaması kaldırılabilir mi?

Orakİp

Decapat
Merhaba bugün uzun süre sonra CS:GO oynadım. Rankım yok olmuştu, belirlemek için 2 pre bir maç oynadık. Eski rankım keleş 1'di maçtan sonra sonuncu olmama rağmen çift keleşe attı. Sevinip bir maç daha oynadım. Maçın ortalarında lobiye attı ve üstte şu yazı ortaya çıktı: Genel bekleme süresi. Niye ban yediğimi bilmiyorum son maçım dışında daha önceden hiç takım arkadaşlarıma vurduğumu veya oyun bozanlık yaptığımı hatırlamıyorum. Hiç hile, 3. parti yazılım kullanmadım. Tam olarak neden ban yediğimi biliyorsanız yardım edebilir misiniz veya bu ban yanlış atıldıysa kalkar mı?

Inkedow.jpg

oyun yasaklaması.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile yapmadığınızı pek sanmıyorum ama yapmadıysanız çok yüksek ihtimalle overwatch ile izleyen birisi sizi hile olarak raporlamış ve ban yemişsiniz. Tekrar incelenmesi için talep açabilirsiniz fakat umursayacaklarını pek sanmam, biraz uğraşmanız gerekli.

Eski ranktan daha yüksek verdiyse tek bir açıklaması olabilir. Hesabı sizden sonra başkaları kullanmış. 7 8 Senedir CS'yi bir çok hesaptan oynuyorum. Bazı hesaplara aylarca girmediğimde bile 1 rank altında başlatıyor. Oynamadığım süreçte takım arkadaşlarımdan ban yiyen olduysa oynanan maç sayısına bağlı olarak daha alt seviye bir rankta başlatıyor.

Geri
Yukarı