CS:GO, Overwatch yasaklaması vermiş

usaingold

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

CS:GO Overwatch yasaklaması yemişim sanırım, sorun şu: Ben bir hile kullanmadım + olarak PC kötü olduğundan zaten GeForce NOW ile uzak masaüstü oynuyordum, üyeliğim bitince de daha oynamadım. Şimdi hesaba girince gördüğüm kadarıyla 142 gün önce yasaklanmışım. Ne yapabilirim?

Forumlarda baktığımda haksız Overwatch yasaklamalarını kaldıranları gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarıda "Steam destek tarafından kaldırılamaz" yazmasına rağmen boşuna Steam destek ile vakit kaybedeceksiniz yani. Otomatik mesaj göndereceklerini şimdiden söyleyeyim o zaman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hile kullanan biri bile kaldırmıştı.

Arkadaşlar selam.

CS:GO Overwatch yasaklaması yemişim sanırım, sorun şu: Ben bir hile kullanmadım + olarak PC kötü olduğundan zaten GeForce NOW ile uzak masaüstü oynuyordum, üyeliğim bitince de daha oynamadım. Şimdi hesaba girince gördüğüm kadarıyla 142 gün önce yasaklanmışım. Ne yapabilirim?

Forumlarda baktığımda haksız Overwatch yasaklamalarını kaldıranları gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mutlaka 2 şeyden birisi olmuştur ya hile kullandığın için ya da bir hata olduğu için eğer bu bir hataysa Steam kendisi kaldıracak ama eğer hile kullandıysan ve inceleyen VAC ekibi hile kullandığını teyit ederse şu an aldığın yasaklama VAC yasaklamasına dönüşecek ve hiçbir şekilde kaldırılmayacak.

Vallahi olay molay yok 200 güne yaklaşıyor VAC durumum temiz, boş yere ban yedim. Hile kullanan arkadaşım bile gülüyor bana adam 2 aydır paralı hile kullanıyor onun PC'den bile oynadım ban yemiyor adam. Ben ne yapayım şimdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı