CS:GO oynamak mümkün mü halen?

Hocam sizde mi kasmalardan filan şikayetcisiniz? Bende özledim CS:GO'yu, CS2'nin betasını oynamaya çalıştım fakat ani FPS düşüşü bazı donmalar kasmalardan vs. oynayamadığım için CS:GO'ya dönüş yapıyordum şimdi dönüş yapacağım oyun yok :(
Hayır bilgisayarım dönemin şartlarına gayet yeterli fakat böyle bir değişimin hızla olması açıkçası üzücüydü. CS2'nin asla CS:GO'nun yerini tutamayacağını düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1960085
Bu da ekran görüntüsü. Kanıt olsun.
Deniyorum, olursa bilgilendireceğim.

Kütüphaneden CS:2ye sağ tıklayın. Özelliklere basın. Beta sekmesine girin.Orda demolardan csgo_demo_viewer'ı seçin. Oyun guncellenecek ve acarken soracak. Ancak resmi eslestirme giremiyorsun.
Evet giriş imkanı sağlıyor, teşekkürler çözüm olarak işaretlenebilir.

Son düzenleme:
Hocam peki yasal mı? VAC ban riski filan olmaz değil mi? VAC ban yemeyiz ve sadece CS:GO'ya özel açılmış topluluğa mı katılabiliyoruz?

VAC ban riski filan yok değil mi hocam? Yasal?

1695925708946.png

Bir saattir ana menüyü kurcalıyorum mobil oyun gibi yapmışlar. (25 dakikadır ana menüde maç bekliyoruz .d)

Eki Görüntüle 1960446

Bir saattir ana menüyü kurcalıyorum mobil oyun gibi yapmışlar.
Hocam ben birkaç ayarla akıcılığı yakaladım ama bu sefer de oyun esnasında aniden donuyor ama donma geçmiyor öylece dona kalıyor Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak gözüküyor böyle giderse CS2 düzelene dek oynamayacağım düzelmesini bekleyeceğim.

Hocam ben birkaç ayarla akıcılığı yakaladım ama bu sefer de oyun esnasında aniden donuyor ama donma geçmiyor öylece dona kalıyor Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak gözüküyor böyle giderse CS2 düzelene dek oynamayacağım düzelmesini bekleyeceğim.

Bizde maça girebilsek ona göre karar vereceğiz ama...

CS:GO şu an ayrı vermezler Valve CS2 ile meşgul ondan dolayı sanırım beklemek zorundayız sizin eleştirinizde haklısınız hocam gerçekte Mobile benzetmişler anamenüyü.
CS:GO zaten mevcut yukarıdaki arkadaşın dediği yöntemi yaptığınızda 14GB'lık bir dosya yüklüyorsunuz ve CS:GO'nun en son sürümüne girebiliyorsunuz fakat sadece botlarla oynayabiliyorsunuz. Ben şahsen dün son kez CS:GO'daki yıllarımı geçiçrdiğim haritaları son kez uzun uzun gezdim.

CS:GO zaten mevcut yukarıdaki arkadaşın dediği yöntemi yaptığınızda 14GB'lık bir dosya yüklüyorsunuz ve CS:GO'nun en son sürümüne girebiliyorsunuz fakat sadece botlarla oynayabiliyorsunuz. Ben şahsen dün son kez CS:GO'daki yıllarımı geçiçrdiğim haritaları son kez uzun uzun gezdim.
Topluluk sunucuları da çalışıyor. Ayrıca arkadaşlarınızla custom game de çalışıyor.

Keşke CS2'yi ayrı bir oyun olarak çıkarsalardı.

Bu sefer de CS2 oynanmazdı. Bir süre oynanırdı, sonra millet CS:GO'ya geri dönerdi. Valve'ın yaptığı mantıklı da hiç değilse topluluk sunucuları açık kalsaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı