CS:GO oynamaya değer mi?

• Konuyu başlatan Mmelih
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 897

Mmelih

Hectopat
Merhaba. 5 ay öncesine kadar CS oynuyordum. En son hatrı sayılır bir rank olan MG2'de bıraktım. Bırakma sebebim: 3 maç üst üste hile geldi. En son Türk'tü. Ve dediği şey " istediğin kadar raporla zaten ban yemeyeceğim." Bu cümleyi okuduktan sonra oyunu sildim. Hile sayısı azaldı mı artık? Tekrar oynanır mı? Bırakmışken bir daha başlama mı dersiniz? Eğer hile için çözüm buldularsa başlayabilirim. Yorumlarsanız sevinirim.

İlk zamanlarda cevabım "kesinlikle değer" olurdu. Ama şimdi çok zor... Oyun, oyun değil hile similatörü. Diğer online oyunlardan kat kat fazla hile var.

Merhaba. 5 ay öncesine kadar CS oynuyordum. En son hatrı sayılır bir rank olan MG2'de bıraktım. Bırakma sebebim: 3 maç üst üste hile geldi. En son Türk'tü. Ve dediği şey " istediğin kadar raporla zaten ban yemeyeceğim." Bu cümleyi okuduktan sonra oyunu sildim. Hile sayısı azaldı mı artık? Tekrar oynanır mı? Bırakmışken bir daha başlama mı dersiniz? Eğer hile için çözüm buldularsa başlayabilirim. Yorumlarsanız sevinirim.

Valorant oynamak daha mantıklı bence.

Eğer rekabetçi modunda kendinizi geliştirmek için oynayacaksanız hayır ama eğlencesine oynarım derseniz bence oynanır.
Valorant gibi bir oyun daha yeni bir oyunken ve hiç hile yokken rekabetçi kısmında gelişmek için çok daha iyi bir oyun.

CS:GO'nun kendi sunucuları ise kesinlikle hayır. Ama Topluluk ise kesinlikle evet. CS:GO'yu sadece topluluk için oynuyorum ve çok eğlenceli. Eğer kendinize göre server bulursanız çok eğlenirsiniz.

Geri
Yukarı