CS:GO Oynarken 2. Ekranda İşlem Yapmak

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar CS:GO oynarken 2. ekranda nasıl işlem yapabilirim? Birkaç kişi pencere moduna al demişti ama bu sefer de çözünürlük ayarı yapamıyorum. Normalde pencere moduna aldığım zaman 2. ekranda işlem yapabiliyorum ama dediğim gibi ekran çözünürlüğü vb. gibi ayarları ayarlayamıyorum. Bu sorunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerinizi belirtin.
Tam ekran ve Pencere modun da Grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşın.
Pencereli mod da ekran çözünürlüğünün değişmesi lazım.
Tam ekrandayken monitör çözünürlüğünün bir tık altındaki çözünürlüğü ayarlayın. Sonra pencere moduna geçin.

Masaüstü ekran çözünürlüğünü oyunda istediğim çözünürlük yapsam yani 1024x768 daha sonra oyundan pencereli modu seçtiğimde 2. ekranımda bir işlem yapma istediğimde alta atmaz değil mi?

Sistemim;
İ7 6700 işlemci,
MSI B250M BAZOOKA anakart,
SAMSUNG 950 PRO M.2 SSD,
ASUS STRIX RX 580 T8G,
AEROCOOL KCAS 600W PSU,
Kingston Hyperx Savage DDR4 8 GB RAM 2133 MHZ.
Demek istediğim bu. Tam ekran pencereli modda 1920x1080 çözünürlük oluyor ve çözünürlüğü ayarlayamıyorum. Bu sorun nasıl çözülür?
20180601231332_1.jpg

Son düzenleme:
Sorunumu çözdüm. Masaüstü çözünürlüğünü 1024x768 75 Hz yaptım, oyundan da görüntü modunu tam ekran pencereli yaptım daha sonra parlaklık ayarınıda ayarlamak için AMD ayarlarından monitör renk parlaklık ayarını arttırdım. Ve şuan CS GO oynarken 2. ekranımda işlemlerimi yapıyorum.

peki aynı sorun bende de var ve ben 4.3 1280.1024 oynuyorum ne yapabilirim
Yani sizde de ikinci ekran var ve benim gibi mi yapmak istiyorsunuz? Eğer öyleyse dediğim gibi masaüstüne sağ tık ve görüntü ayarlarından tüm modları listele diyoruz. Oradan oynamak istediğiniz çözünürlüğü seçin kaç Hz ise tamam deyin. Sonra Parlaklık ayarını %50 yapın ve dolgunluğu %200 yapın. Oyuna girin görüntü ayarlarından tam ekran pencereli seçin ikinci ekrana tıklayınca alta atmayacaktır, rahatlıkla yan ekranda işlem yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı