CS:GO oynarken ekran siyah renk oluyor

TunahanBilgin39

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat'ta yeniyim. Unlostun 2020 FPS rehberini yaptıktan sonra CS:GO girdiğimde garip bi şekilde oyun bu hatayı veriyordu. Bir çok yere baktım ama çözümü bulamadım lütfen yardım edin.
Rekabetçiye giriyorum ardından oyun donuyor ve ekran siyah oluyor ama arkada oyun sesleri ve oyun devam ediyor.

Son düzenleme:
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı dener misin?

Denetim Masası > Programlar > Program Ekle/Kaldır

1585582809794.png
1585582836076.png

C++ ile gram alakası yok. Steam zaten oyunları yüklerken gerekli programları haber bile vermeden kuruyor. Unlost'un o videosunu izlemiştim başlatma ayarlarına yazdığı çoğu ayar artık işe yaramayan kodlar. Bunu ben söylemiyorum, CS:GO'nun geliştiricisi Twitter'den yazmıştı. Sadece novid kodu çalışıyor. Onun dışında NVIDIA Denetim Masası'nda yaptığı birkaç ayar da yanlış. Benim size önerim başlatma kodlarının hepsini silmek, novid dışında. NVIDIA ayarlarını varsayılana döndürüp, sadece doku kalitesini yüksek performansa almak ve güç modunu "Uyarlamalı" seçeneğe alıp tekrar denemeniz. Bir de dediklerimi yaptıktan sonra Steam kütüphanesinde CS:GO'ya sağ tıklayıp özelliklere girin. Oradan yerel sekmesine tıklayıp oyunun dosyalarını doğrulayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı