CS:GO oynarken GPU dalgalanması %2 %4'lere düşüyor

İşlemcinin gücü de önemli. Bende Phenom 955, RX 570 var. FPS 100 civarında, GPU bazen 0 oluyor.

Hocam sen ne dediğinin farkında mısın? O zaman ekran kartını çıkar işlemci ile oyna nasıl fikir, bana 1 tane YouTube videosu yolla %4'ün altında GPU kullanımı yapan bekliyorum. Yani CS:GO evet az kullanım yapıyor ama senin dediğin tamamen alakasız.

Hocam sen ne dediğinin farkında mısın? O zaman ekran kartını çıkar işlemci ile oyna nasıl fikir, bana 1 tane YouTube videosu yolla %4'ün altında GPU kullanımı yapan bekliyorum. Yani CS:GO evet az kullanım yapıyor ama senin dediğin tamamen alakasız.
Burada görürsün anlık olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada görürsün anlık olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

aynı sistemle başka bir video baktım burada ise hiçbir şekilde %4 ve altına düşmüyor, senin attığın video da bir sıkıntı var, kullandığı program net bir şekilde doğruyu göstermiyor olabilir ya da kullandığı sistem de bir sıkıntı olabilir aynı şekilde senin attığın YouTube kanalından başka bir testini gördüm
işaretlediğim saniye de 5 saniye %0 GPU kullanımı gösteriyor bu da imkansız. Mario değil bu oyun.

aynı sistemle başka bir video baktım burada ise hiçbir şekilde %4 ve altına düşmüyor, senin attığın video da bir sıkıntı var, kullandığı program net bir şekilde doğruyu göstermiyor olabilir ya da kullandığı sistem de bir sıkıntı olabilir aynı şekilde senin attığın YouTube kanalından başka bir testini gördüm
işaretlediğim saniye de 5 saniye %0 GPU kullanımı gösteriyor bu da imkansız. Mario değil bu oyun.
Video istedin attım. Başka video arıyorsun. Mario demedim. İki sistemde ram farkı olabilir.
Darboğazın kralını yaşıyorsun farkında mısın? Phenom X4 955 ile RX 570?
30 fps üstü her oyunu açıyor.
Ekran kartı 100 gücünde diyelim. İşlemci 10 gücünde olsun. Gpu saniyede 10 işlem yaparsa işlemciyi 10 saniye bekler ve ekranda gpu kullanımı sıfır görünür. Fps kilidi olursa bu dediğim daha çok görülür. Fps kilidi olmazsa arada düşer vs.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Video istedin attım. Başka video arıyorsun. Mario demedim. İki sistemde RAM farkı olabilir.

30 FPS üstü her oyunu açıyor.

Ekran kartı 100 gücünde diyelim. İşlemci 10 gücünde olsun. GPU saniyede 10 işlem yaparsa işlemciyi 10 saniye bekler ve ekranda GPU kullanımı sıfır görünür. FPS kilidi olursa bu dediğim daha çok görülür. FPS kilidi olmazsa arada düşer vs.

Asla sıfır olmaz olamaz.

Asla sıfır olmaz olamaz.
Önce fps nin mantığını öğrenin sonra yorum yapın. Cs go orijinal oyunda afterburner çalışmıyor yoksa ekran görüntüsü atardım. Sıfır gösteren oyunlar var bende. Tiberium wars.
Asla sıfır olmaz olamaz.

Önce FPS'nin mantığını öğrenin sonra yorum yapın. CS:GO orijinal oyunda Afterburner çalışmıyor yoksa ekran görüntüsü atardım. Sıfır gösteren oyunlar var bende. Tiberium wars.

FPS mantığını biz bilmiyormuşuz ya bize öğretsene, önce dedinki tüm sistemler aynı, ve yanlış bildiğin şeyi savunuyorsun hala benim sistemde neden hiçbir oyunda %0 GPU kullanımı olmuyor? Hani sen demiştin ya tüm sistemler de aynı diye FPS mantığı uzmanı.
Herkeste böyle, gpu ihtiyacı az olduğu için düşüyor.

FPS mantığını biz bilmiyormuşuz ya bize öğretsene, önce dedinki tüm sistemler aynı, ve yanlış bildiğin şeyi savunuyorsun hala benim sistemde neden hiçbir oyunda %0 GPU kullanımı olmuyor? Hani sen demiştin ya tüm sistemler de aynı diye FPS mantığı uzmanı.
Bilmediğin konuya yorum yaparsan boş muhabbet olur. Her sistem aynı demem için piyasada 1100 işlemci ve 500 civarı gpu çıkmamış olması lazımdı. Dediğinden Anlamıyorsun, anladığın yeri kendince çarpıttığını sanıyorsun. Anonimsin diye konuyu bulandırma.

Geri
Yukarı