CS:GO oynarken hangi ekipmanları almalıyım?

Sis bombası var molo var el bombası , flash ve yanıltıcı bomba var sadece . Başka da bir şey yok alternatif olarak.

Ct de iken flash yanıcı, smoke ve bomba almayı tercih ediyorum. Smok ve yanıcıyı savunma yaparkan aktif kullanıyorum. Bombayı short ve B girişine atıyorum iyi hasar çıkartabiliyor, flash bombasını ise ekstra pick alacaksam kullanıyorum. T de ise bomba yerine bir flash fazla alman daha yararlı olacaktır. Flashla arkadaslarının ve kendinin pick alması için kullanabilirsin, yanıcıyı check edeceğin alanları azaltmak için kullanabilirsin smok ise geçişlerde işine yarayacaktır.

Teşekkürler cevaplarınız için.

CS 1.6'daki gibi muhtemelen çoğunlukla Dust 2 oynarım sanırım.

D2 de default oynayacaksanız long tarafına yakın 2 kişi yanıcı almalı 3.spawn kesinlikle 2 flash b ye yakın olan da smoke ve yanıcı kesinlikle olmalı gibi gibi o el ne yapacaksınız ve spawnınız nasılsa ona göre seçin.

Sadece Dust 2 oynamanızı tavsiye etmem. Diğer haritalarda da oynayıp oraların flash, smoke, moly taktiklerini öğrenebilir oyunu zevkli hale getirebilirsiniz.
Only Dust 2 çok sığ oluyor. Zamanla oyundan zevk alamıyorsunuz tabii bu benim düşüncem.

Yeni konular

Geri
Yukarı