CS:GO Oynarken Karşı Takıma Gelen Değişik Kişi

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar, silah yarışı atarken değişik birine denk geldim. Adam troll gibi ama korku videoları izledikten sonra böyle birinin denk gelmesi korkuttu :D çok bir gizemi yok aslında normal adam milleti trollemeye çalışıyor ama videoya almak istedim :D kayıt almadan önce daha değişik sesler çıkarıyordu. Sanki filmden bir adammış gibi "yihhihihahahaha" falan diyordu. Beni arkadan bıçaklayıp seviyemi çalınca çekçek, yamyam gibi bir şey deyip değişik seslerle güldü. Böyle çok daha absürt çok daha ilginç şeyler dedi. Adam biraz da hile gibiydi ama emin değilim. Bazen artık şansa mıdır yoksa gerçekten hile midir çok anormal HS'ler atıyordu. Tabii bunlar videoya alamadıklarım. Videoya çok bir şey alamadım ama alabildiklerim ise bunlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çöp oynayışıma bakmayın o sırada adamın konuşmalarını kayda almaya çalışıyordum pek önemsemeyerek oynadım :D

Slam programını kullanıyor olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Slam programını kullanıyor olabilir.
Büyük ihtimalle o veya onun gibi bir şey. Yoksa bir insan öyle bir ses çıkaramaz :D

Geri
Yukarı