CS:GO'da karşı takıma hileciler geliyor

Mm'in neredeyse her rankı hile dolu. Smurf hesapla girdiğimde, nova rankındaki adamların alayı neredeyse her vuruşta HS atıyor. Sanki tüm ranklar aynıymış gibi, her rankta aynı zorluğu hissediyorum. Hilelerden olsa gerek. Tek çare Faceit, ESEA gibi platformlarda oynamak.

Bundan 2 sene evvel Faceit oynuyordum arkadaşlarla bir gün gene maça gireceğiz hesaba giriş yapayım dedim bir de ne göreyim banned for cheating 2 sene ban yemişim açılmasına da 3 ay kaldı zaten hayır bu Faceit hile dedi banladı da neden Steam üzerinden banlanmadım onu anlamadım ne saçma hile olmadığım halde 2 sene banlandım.
Çare singleplayer 👍

Haklısın ama muhabbet ortamı olmadı mı hiç sarmıyor oyun oynamak.

Yerimi alayım :(
Evet.
Valve oyunu ücretsiz yapmamalıydı.

Ücretsiz alan kimse de bana gelip "Kızgın" atmasın.
Yani alt üstü 20 TL vereceklerdi. Şimdikinden daha az hile vardı, normalde pek hileye rast gelmeyen bir nova 3 olarak artık maşallah 2-3 maçta bir hile geliyor. En garip olanı premium diye yedirdikleri versiyonun 70 TL olması :) Valve kendi ayağına sıktı kısacası, tıpkı Rockstar ve Epic Games'in GTA'yı beleş yapıp hile ile doldurduğu gibi.

Yani alt üstü 20 TL vereceklerdi. Şimdikinden daha az hile vardı, normalde pek hileye rast gelmeyen bir nova 3 olarak artık maşallah 2-3 maçta bir hile geliyor. En garip olanı premium diye yedirdikleri versiyonun 70 TL olması :) Valve kendi ayağına sıktı kısacası, tıpkı Rockstar ve Epic Games'in GTA'yı beleş yapıp hile ile doldurduğu gibi.
Cs go nunu oyuncu sayısı azalıyordu. Oyuncu çekmek için yapılan bir hareketti aslında tabi sonra hileciler bedava çar alınca işler tamda beklenildiği gibi gitmedi sanırım.

İşe bak abi :D Bi oyunda hile gelmemesi için kendimiz çabalıyoruz. Report bot mu dersin, övgü botu mu dersin :D Valve bişey yapmayınca oyuncular çözüm arıyor artık..
Oyunu oynamamak en mantıklısı. Oyun demişim pardon "Hile Simülatör"

Yeni konular

Geri
Yukarı