CS:GO oynarken nasıl taktik yapılır?

Plnt

Yoctopat
CS:GO'da Dust 2 oynarım genellikle. Pusuyorum adam gelmiyor, pusuyorum adam gelmiyor ve sonra sıkılıp dalıyorum ve tam daldığım sırada geliyorlar. Bekleyince boş boş beklerken sıkılıp yerimi terk edince bir anda karşıma çıkıyorlar. Çoğunlukla böyle oluyor.
Sonra A'ya pusayım diyorum, herkes B dalıyor. B'ye pusayım diyorum bu sefer A dalıyorlar.
Anladım ki pusmak yerine bam güm dalacaksın. AWP alıp adam beklemektense, AWP ile dalacaksın hemen :D Siz ne yapıyorsunuz?

@Plnt hocam eğer AWP kullanabiliyorsanız midde bekleyin hem longu hem shorta girişi hem b yi hem de tnin başlangıç noktasını görüyorsunuz.

@Plnt ayrıca ben eğer at isem sürekli hem b ye gidiyorum hem a ya birçok yerde beklemiyecesin ve bam güm dalmayacaksın flashı ya da smoke atacaksın.

Taktik öğrenebilmek için ilk önce Dust 2 yine bırakmalısınız hocam diğer mapleri oynayın nuke vb.

Hocam A ya da B geleceklerini az çok tahmin edebilebiliyor ve genelde de doğru çıkıyor. Eğer site da pusuyorsan mesela a da isen b geldiklerinden emin olmadan yerinden çıkma. Raunt zaten 1-2 dk sıkılacak bir şey yok.

CS:GO'da Dust 2 oynarım genellikle. Pusuyorum adam gelmiyor, pusuyorum adam gelmiyor ve sonra sıkılıp dalıyorum ve tam daldığım sırada geliyorlar. Bekleyince boş boş beklerken sıkılıp yerimi terk edince bir anda karşıma çıkıyorlar. Çoğunlukla böyle oluyor.
Sonra A'ya pusayım diyorum, herkes B dalıyor. B'ye pusayım diyorum bu sefer A dalıyorlar.
Anladım ki pusmak yerine bam güm dalacaksın. AWP alıp adam beklemektense, AWP ile dalacaksın hemen :D Siz ne yapıyorsunuz?
Hep A pusarsanız illa ki adamları görürsünüz. AWP iyi oynuyorsanız mid oynayın.

1257 win aldım CS'de 950si falan Mirage haritasıdır.

Demem o ki sürekli aynı haritayı oynayın benim gibi global olabilirsiniz. Ha biraz uzun sürüyor orası ayrı😀

Dosya Ekleri

• 896ACE7C-C371-4203-A8F6-B8640089E2F8.jpeg
    896ACE7C-C371-4203-A8F6-B8640089E2F8.jpeg
    124,5 KB · Görüntüleme: 26
  • EA016E35-B39A-4E37-857C-117B5BC4753E.jpeg
    EA016E35-B39A-4E37-857C-117B5BC4753E.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 20
Kardeşim çekiyorsun P-90 ı rushlıyorsun lover dan girip içeriye flashı atıyorsun zaten gelenler beyaz ekran, orayı temizleyip top midden arkalıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı