CS:GO Oynarken Ses Gidiyor

Ege Armağan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben CS:GO'yu 2016'dan beri oynuyorum ve hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım. Yeni kulaklık aldım Rampage Sn-Rw 1 alalı 2 gün oldu. Tam rekabetçi giriyorum oyundayken ne kulaklıktan ne de bilgisayardan ses geliyor. Ama CS:GO hariç uygulamalardan ses geliyor ama sadece oynarken ses kesiliyor. CS:GO ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bir çözümü var mı? Oyuna girince 1 saat ses oluyor sonra gidiyor. Kapatıp açınca tekrar gelip gidiyor. Çözümü var mı? Olmadı format atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format atmanı gerektiren bir durum yoktur.
Ses sürücülerini, usb sürücülerini güncelle
csgo da hangi aygıtı ses çıkışı olarak kullanıyorsun onu bir kontrol et.
Merhaba arkadaşlar. Ben CS:GO'yu 2016'dan beri oynuyorum ve hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım. Yeni kulaklık aldım Rampage Sn-Rw 1 alalı 2 gün oldu. Tam rekabetçi giriyorum oyundayken ne kulaklıktan ne de bilgisayardan ses geliyor. Ama CS:GO hariç uygulamalardan ses geliyor ama sadece oynarken ses kesiliyor. CS:GO ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bir çözümü var mı? Oyuna girince 1 saat ses oluyor sonra gidiyor. Kapatıp açınca tekrar gelip gidiyor. Çözümü var mı? Olmadı format atacağım.
Sorun çözüldü mü dostum?
Format atmanı gerektiren bir durum yoktur.
Ses sürücülerini, usb sürücülerini güncelle
csgo da hangi aygıtı ses çıkışı olarak kullanıyorsun onu bir kontrol et.
Sorun çözüldü mü dostum?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorun ondan değil ama buldum gibi usb az bir şey bile çıksa ses kesiliyor ve bir daha takınca ses gelmiyor. Bu sadece CS:GO’ da sanırsam ondan oluyor çünkü USB diye seçili. Teşekkürler. Sadece CS:GO da oluyor çıksa bile bir daha takınca kapatamadan ses gelmiyor. Ben zaten normal ses çıkışını sildiğim için çıkarınca PC den ses gelmiyor.

Son düzenleme:
Sorun ondan değil ama buldum gibi usb az bir şey bile çıksa ses kesiliyor ve bir daha takınca ses gelmiyor. Bu sadece CS:GO’ da sanırsam ondan oluyor çünkü USB diye seçili. Teşekkürler. Sadece CS:GO da oluyor çıksa bile bir daha takınca kapatamadan ses gelmiyor. Ben zaten normal ses çıkışını sildiğim için çıkarınca PC den ses gelmiyor.
USB'yi çıkarıp taktığında ses gittiği zaman, ses ayarlarına girip USB seçili iken diğer seçeneği seçip uygula de. Sonra tekrar USB'yi seçip uygula dersen sesin gelmesi gerek. Bende de aynı sorun oluyordu USB çıkardığımda, bu şekilde çözüyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı