CS:GO oynayanların toplum içerisinde küçük görülmesi

Dostum şahsen bende withcer 3, Skyrim, AC vb. hikayeli oyunları güncel olarak takip eden ve oynayan biriyim. CS:GO ETS gibi oyunlara da girer ve arkadaşlarım ile oldukça keyifli zaman geçiririm. Kimin ne oynadığına veya ne türden hoşlandığına kimse karışamaz. Son günlerde bazı kişiler elitist kaprislere girdiler ve dediğin gibi insanları hor görüyorlar. Şahsen bende CS:GO, LoL gibi oyunların kumar ve paraya yönelik olan kısımlarını, insanlara daha iyi skinim olsun düşüncesini aşılaması gibi özelliklerini sevmiyorum ancak yine de eğlenerek oynarım. Eğer sana oynadığın oyun yüzünden aşağılama yapılıyorsa takma kafana son günlerde karşı tarafı toxic gören oysa kendisi toxic olan tayfadan biridir. Sadece Csgo oynayan birini görsem elbette bende ona farklı oyunlara bakmasını tavsiye ederdim. Çünkü hem başka tatlar iyi gelir hem de yeni mekanikler, yeni bir tür ile kendini geliştirmiş olur diye. Ancak bunu küçümseyerek değil (dediğim gibi küçümsenecek bir taraf yok) yapıcı bir tavsiye ile yapardım.

Bunu söyleyenlerin çoğu sadece witcher 3'ü oynayıp, popüler diye "RPG moruq. Witcher serisi çok iyi ya" diyen insanlar. Benim Witcher 1, 2 ve 3'ü bitirmiş biri olarak CS:GO'da 3500 saatim var. Farklı yönden tatmin ediyorlar. Yani anlık ruh halinize bağlı.

Vay arkadaş ne dertler varmış be. Toplum tarafından baskı gören kişi durumunda olmaya ne meraklı millet ya. Kime ne senin oyunundan arkadaşım.
Biliyor musun bu derdimden dolayı ağlıyorum ben sabahlara kadar, toplum bana baskı uyguluyor diye. Çok dertliyim, hüüüğğğ.(!) Ben bunun dert olduğunu söyledim mi?

Geri
Yukarı