CS:GO oyun içinde yüklenirken çok bekletiyor

İşletim sistemi
Windows 7

Dosya Ekleri

• hgjh.png
    hgjh.png
    39,9 KB · Görüntüleme: 25
Sorun RAM'dan kaynaklı bende eskiden 4 GB RAM kullanıyordum oyuna girmeden ban yiyordum. 8 GB RAM'a geçtim ve sorun ortadan kalktı.

Arkadaşlar CS:GO oynarken sistem yüklenirken çok bekletiyor. Ben oyuna girince oyun zaten bitmiş oluyor. Bir çözümü var mı? Oyuna girince kasma donma olmuyor. Afterburner ile oyun içi değerlere bakamıyorum göstermiyor.
Sistemim.
Intel Pentium E5500.
AMD HD 4670.
4 GB DDR2 RAM.

Aynı sorunu yaşıyordum. Oyun içi FPS'te sorun yok ama o yükleme ekranında çok beklediği için ban yiyordum. Eğer ki şu anki durumunuz RAM almaya yetmiyorsa size taktik söyleyeceğim.
1-rekabetçi olarak girmek istediğiniz mapi seçin.
2-sonra o mapi botlarla çevremdışı olarak girin.
3-girdikten sonra çıkın ve rekabetçi eşleşmesi olarak başlatın mapi yüklediği için hızlı giriceksiniz.

Ben bu sorunu geçici olarak böyle çözdüm sonra babama yalvar yakar bir 4 GB RAM aldım 8 yaptım.

Son düzenleme:
Sorun RAM'dan kaynaklı bende eskiden 4 GB RAM kullanıyordum oyuna girmeden ban yiyordum. 8 GB RAM'a geçtim ve sorun ortadan kalktı.

Aynı sorunu yaşıyordum. Oyun içi FPS'te sorun yok ama o yükleme ekranında çok beklediği için ban yiyordum. Eğer ki şu anki durumunuz RAM almaya yetmiyorsa size taktik söyleyeceğim.
1-rekabetçi olarak girmek istediğiniz mapi seçin.
2-sonra o mapi botlarla çevremdışı olarak girin.
3-girdikten sonra çıkın ve rekabetçi eşleşmesi olarak başlatın mapi yüklediği için hızlı giriceksiniz.

Ben bu sorunu geçici olarak böyle çözdüm sonra babama yalvar yakar bir 4 GB RAM aldım 8 yaptım.

Ana kartım maksimum 4 GB RAM destekliyor bu arada oyunu sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı