CS:GO oyun ortasında siyah ekran veriyor

Berkaytrxx

Centipat
Arkadaşlar bu sorunu eskiden de yaşıyordum ve halen çözemedim. Hatta bugün bu sorun yüzünden rekabetçi maçtan bile atıldım. Bu sorun hep olmuyor ara ara oluyor ama çok can sıkıcı. Rekabetçi maça giriyorum oyunun ortalarında siyah ekran veriyor. Oyunun sesleri geliyor ama oynanmıyor ekran simsiyah ve masaüstüne geçmek durumunda kalıyorum. Oyunu kapatıp tekrar gireyim derken de zaman geçiyor bekleme süresi bile yiyorum. Bu sorunu çözebilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar bu sorunu eskiden de yaşıyordum ve halen çözemedim. Hatta bugün bu sorun yüzünden rekabetçi maçtan bile atıldım. Bu sorun hep olmuyor ara ara oluyor ama çok can sıkıcı. Rekabetçi maça giriyorum oyunun ortalarında siyah ekran veriyor. Oyunun sesleri geliyor ama oynanmıyor ekran simsiyah ve masaüstüne geçmek durumunda kalıyorum. Oyunu kapatıp tekrar gireyim derken de zaman geçiyor bekleme süresi bile yiyorum. Bu sorunu çözebilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
sistem bilgilerini yazarsan yardımcı oluruz elbet

sistem bilgilerini yazarsan yardımcı oluruz elbet
Ekran Kartı = Nvidia GeForce 8800 GT
İşlemci = Intel Core 2 Quad CPU 2.40 GHz
RAM = 3,00 GB
Windows 7 64 bit
Sadece CS:GO oyununda mı oluyor yoksa her oyunda mı?
Sadece CSGO'da oluyor hocam.
Steam serverları yapım aşamsında o yüzden kardeşim :D
yaklaşık 7 aydır bu sorunu yaşıyorum hocam.
7 aydır bu sorunu yaşıyorum alakası yok.
Bu sorunu eskiden beri yaşıyorum yazmışım hatta konuyu dikkatli okusaydın görürdün...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı