Kasıklarda ağrı oluyor

Daha fazla  
Selam, Perşembe günü okul çıkışı biraz hafiflemiştim, o gün uyudum vs. Akşam 10 gibi geçti, sonraki gün okul çıkışı yine 1 saat oldu ama çok hafifti, yani önceki senelerden (1 sene önceden falan) olduğundan normaldir diye düşündüm. Bugün arkadaşlarla bolca dolaştım, mangal yaptık vs.

Yoruldum, kasıklarda ağrı var ama testiste olabilir, dokununca ağrı yok ama tam orada bir yerde ağrı var. Çözemedim. Ürolojiye gitmeyi de utanıyorum.

Utanma falan demek kolay, ciddi bir şey var mıdır? Kısırlık falan korkuyorum. Yaşamak için en büyük isteğim (hayalim) 1 tane kız bebeğimin olması zaten. Suyu arttıracağım, böbreklerden falan olabilir sanırım. Sizce ne yapayım? Aile hekimine falan mı gitsem diye düşünüyorum. Direkt ürolojiye gitmek daha mantıklıdır gerçi. Çok zor bir şey, mastürbasyon çok yapıyordum, yani 2-3 günde bir maalesef ama bıraktım. Ondan da olabilir diye. Erekte olmakta sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, perşembe günü okul çıkışı biraz hafiflemiştim, o gün uyudum vs. akşam 10 gibi geçti, sonraki gün okul çıkışı yine 1 saat oldu ama çok hafifti, yani önceki senelerden (1 sene önceden falan) olduğundan normaldir diye düşündüm. Bugün arkadaşlarla bolca dolaştım, mangal yaptık vs.

Yoruldum, kasıklarda ağrı var ama testiste olabilir, dokununca ağrı yok ama tam orada bir yerde ağrı var. Çözemedim. Ürolojiye gitmeyi de utanıyorum.

Utanma falan demek kolay, ciddi bir şey var mıdır? Kısırlık falan korkuyorum. Yaşamak için en büyük isteğim (hayalim) 1 tane kız bebeğimin olması zaten. Suyu arttıracağım, böbreklerden falan olabilir sanırım. Sizce ne yapayım? Aile hekimine falan mı gitsem diye düşünüyorum. Direkt ürolojiye gitmek daha mantıklıdır gerçi. Çok zor bir şey, mastürbasyon çok yapıyordum, yani 2-3 günde bir maalesef ama bıraktım. Ondan da olabilir diye. Erek de olmakta sorun yok.

Hocam testis ağrısı sıkıntı yaratacağında zaten dayanılmaz olur. Koşarak girdersiniz ürolojiye :D
Sizin durumda büyük ihtimal idraryolu enfeksiyonu gibi bir şey oldu, ağrısı o civara vurdu diye düşünüyorum. Ama yine de gidin. İhmale gelecek bölge değil biliyorsunuz.

Hocam testis ağrısı sıkıntı yaratacağında zaten dayanılmaz olur. Koşarak girdersiniz ürolojiye :D
Sizin durumda büyük ihtimal idraryolu enfeksiyonu gibi bir şey oldu, ağrısı o civara vurdu diye düşünüyorum. Ama yine de gidin. İhmale gelecek bölge değil biliyorsunuz.
Direk sol testis zaten hocamda oyle dayanilmaz bi aci yok yani urolojiye gitmekte sıkıntı acikcasi

Değil değil. Siz gidin, doktor zaten günde 50 tane gential görüyor. Onun için evrak imzalatmak gibi normal bir durum. Çevreden diyorsanız kbb, ye gittim, kulağım ağrıyordu dersiniz.

Değil değil siz gidin doktor zaten günde 50 tane gential görüyor onun için sokakta gezmek gibi normal bir durum çevreden diyorsanız KBB ye gittim kulağım ağrıyordu dersiniz.
Cevre olarak değilde ne biliyim oraya gidip açmak falan bana çok zor geliyor bilemiyorum 1-2 gun daha bekleyecegim sanirim cunku sislik kizarma vs yok böbrek tasi falan herhalde

Cevre olarak değilde ne biliyim oraya gidip açmak falan bana çok zor geliyor bilemiyorum 1-2 gun daha bekleyecegim sanirim cunku sislik kizarma vs yok böbrek tasi falan herhalde
Böbrek taşı falan dediğiniz olay çok sıkıntı bir durum, oraya gitmek açmak falan dediğiniz durumda da doktorla ilişkiye girmeyeceksiniz; üstteki arkadaşın da yazdığı gibi adamın işi zaten genital bölge üzerine, devlet dairesine gidip nasıl evrak imzalatıyorsanız aynı şekilde gidip muayene olmanız lazım. Dedikleri gibi tıpta utanma olmaz.

Geri
Yukarı