CS:GO oyun sonu 350 TL kasa düştü

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta görüldüğü üzere 350 TL ( CS:GO silah kasası) düştü. Birkaç ay önce de bravo kasası düşmüştü. Sorum şu: Bunlar nasıl düşüyor bize? Bir de bir sorum daha olacak girdap operasyonunda smurf kasmaya calısıyorum hep para geldi mi daha da bilet alıyorum. Sizce kasayı saklayayım mı yoksa satıp bilet alıp daha da mı katlayayım? Bence satmak daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıp bilet al, çok daha mantıklı. Temmuz'un başlarında 570 küsur liralara çıkmış, sert bir şekilde düşmüş. Aylık grafiğine bakınca da daha da düşme potansiyeli olduğu gözüküyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar başlıkta görüldüğü üzere 350 TL ( CS:GO silah kasası) düştü. Birkaç ay önce de bravo kasası düşmüştü. Sorum şu: Bunlar nasıl düşüyor bize? Bir de bir sorum daha olacak girdap operasyonunda smurf kasmaya calısıyorum hep para geldi mi daha da bilet alıyorum. Sizce kasayı saklayayım mı yoksa satıp bilet alıp daha da mı katlayayım? Bence satmak daha mantıklı.
Seçkin satın aldınız mı? Düşürmek için gerek diye gördüm de?

Bana maksimum 50 kuruşluk kasa düştü bir ara rekabetçi de 50 TL'lik kasa düşmüştü adama.

Belli zamanlarda bazı kasaların klidini açıyorlar düşmeyen pahalı kasalar o saat giren belli bir oyuncuya düşük bir olasılıkla düşüp piyasayı dengeleme denmezde hafif oynatıyorlar gibi bir şey.
Seçkin mi satın almak gerekiyor? Kasa vs. düşürmek için.
seçkin hesap olmanız lazım steamden beni eklemek isteyenler eklesin cs vs gireriz Steam Community :: WOLFMAN

Belli zamanlarda bazı kasaların klidini açıyorlar düşmeyen pahalı kasalar o saat giren belli bir oyuncuya düşük bir olasılıkla düşüp piyasayı dengeleme denmezde hafif oynatıyorlar gibi bir şey.

seçkin hesap olmanız lazım steamden beni eklemek isteyenler eklesin cs vs gireriz Steam Community :: WOLFMAN
Fiyatı çok mu pahalı ne? :D

Seçkin hesap olmanız lazım Steam'den beni eklemek isteyenler eklesin CS vs gireriz Steam Community :: WOLFMAN

Sizinle girince kasa düşürebiliyor muyum?

Geri
Yukarı