CS:GO Oyuna Girince Siyah Ekran

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CS:GO'yu 2013'den beri oynayan birisiyim. İlk defa böyle bir hata aldım. Çok sık bilgisayar değiştiriyorum. Şu anki bilgisayarımda oyuna girdiğimde ana menü güzel bir şekilde geliyor, Deathmatch seçiyorum, yükleniyor, tam girecekken siyah ekrana düşüyor. "Esc, B" gibi tuşlara basınca fare çıkıyor ve oynattığım zaman ses geliyor. Yani oyun düzgün çalışıyor fakat ekran karanlık. Çok aradım ama bulamadım çözümü. Şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 için destek vermiyoruz. Windows 10'a geçin, sorun zaten çözülecektir, ekran kartınız içinde güncel sürücü varsa.

Windows 7 için destek vermiyoruz. Windows 10'a geçin, sorun zaten çözülecektir, ekran kartınız içinde güncel sürücü varsa.

Hocam şu an elimdeki bilgisayar eski birşey. Bu yüzden Windows 10 için ekran kartı sürücüsü yok. Windows 10'da hiçbir oyuna girmiyor. Kısacası başka bilgisayara geçene kadar idare edicez bir şekilde. Teşekkürler, kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı